Chemia budowlana
( ilość produktów: 288 )
KnaufKNAUF GOLDBAND op. 5kg Bauprodukte (20) PL
14,39 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 15,29 zł/1szt.-5%Cena regularna: 14,99 zł brutto/1szt.-4%

SikaSikaCem Winter – Domieszka przeciwmrozowa do betonu i zapraw (do -10°C), 5kg
56,49 zł brutto/1szt.(11,30 zł / kg brutto)

SikaSikafloor 400 N +RAL 1001 6kg materiał posadzkowy odporny na UV
600,28 zł brutto/1szt.(0,10 zł / g brutto)

SikaSikafloor Antislip Agent – Dodatek antypoślizgowy do żywic i lakierów, 200g
46,86 zł brutto/1szt.

SikaSIKA AnchorFix S kotwa chemiczna standard opak 300 ml
48,15 zł brutto/1szt.(16,05 zł / 100ml brutto)

SikaSikaSeal -177 BIAŁY 300ml akryl wewnętrzny
16,04 zł brutto/1szt.(5,35 zł / 100ml brutto)
Więcej opcji

SikaSikaSeal -177 BIAŁY 300ml akryl wewnętrzny opakowanie 12 sztuk
190,56 zł brutto/1opakowanie(15,88 zł / szt. brutto)
Więcej opcji

PSBKołek do izolacji z trzpieniem metalowym 10x160 mm – Opakowanie 250 sztuk (Łącznik do wełny i styropianu)
195,57 zł brutto/1opakowanie(0,78 zł / szt. brutto)

PSBKołek do izolacji z trzpieniem metalowym 10x180 mm – Opakowanie 250 sztuk (Łącznik do wełny i styropianu)
211,43 zł brutto/1opakowanie(0,85 zł / szt. brutto)

PSBKołek do izolacji z trzpieniem metalowym 10x260 mm – Opakowanie 200 sztuk (Łącznik do wełny i styropianu)
236,54 zł brutto/1opakowanie(1,18 zł / szt. brutto)

CeresitCeresit CX 5 Express Cement Montażowy Błyskawiczny 2kg Mocowanie Kotwienie
28,21 zł brutto/1szt.(14,11 zł / kg brutto)

MapeiMapei Topcem Pronto 25 kg – Błyskawiczna Wylewka Cementowa C25 | Szybkoschnący Jastrych
149,00 zł brutto/1szt.(0,01 zł / g brutto)

MapeiMapei Ultraplan Renovation 23 kg – Masa Samopoziomująca 3-40 mm | Wzmocniona Włóknami
60,00 zł brutto/1szt.(2,61 zł / kg brutto)






















