Chemia budowlana
( ilość produktów: 288 )
SikaSikadur Combiflex CF adhesive normal 6 kg, komponent A+B
612,20 zł brutto/1komplet(0,10 zł / g brutto)

SikaSikadur-30 – Dwuskładnikowy klej epoksydowy do betonu, stali i elementów prefabrykowanych, 6kg
679,25 zł brutto/1komplet(113,21 zł / kg brutto)

SikaSikaSeal-121 – Transparentny uszczelniacz rozpuszczalnikowy na dachy, odporny na UV i deszcz, 300ml
54,95 zł brutto/1szt.(18,32 zł / 100ml brutto)

SikaSikafloor-2510 W – Żywica epoksydowa do garaży i piwnic, paroprzepuszczalna, RAL 7040, zestaw 5kg
555,00 zł brutto/1szt.(111,00 zł / kg brutto)

ArdexARDEX AF 825 10KG Środek mocujący do płytek wykładzinowych
343,98 zł brutto/1opakowanie(34,40 zł / kg brutto)

ArdexArdex A 38 MIX zaprawa jastrychowa szybkowiążąca wewn. op.25 kg
223,44 zł brutto/1opakowanie(0,01 zł / g brutto)

ArdexArdex A58 spoiwo jastrychowe bezskurczowe 25 kg
127,89 zł brutto/1opakowanie(0,01 zł / g brutto)

ArdexArdex EP 2000 Wielofunkcyjna żywica epoksydowa op. 1 kg.
209,92 zł brutto/1opakowanie(209,92 zł / kg brutto)

ArdexArdex EP 2000 Wielofunkcyjna żywica epoksydowa op. 4,5 kg.
850,00 zł brutto/1opakowanie(188,89 zł / kg brutto)

ArdexARDEX R2E dwuskładnikowa żywica epoksydowa 20 kg
2 157,32 zł brutto/1komplet(107,87 zł / kg brutto)

BostikSzybki Klej Hybrydowy BOSTIK Gepard Glue Biały – Błyskawiczny Chwyt Początkowy 290ml
35,43 zł brutto/1szt.(12,22 zł / 100ml brutto)
BostikAkryl Szpachlowy Malowalny BOSTIK Akryl-W Biały Uszczelniacz – 280ml
148,20 zł brutto/12szt.(4,41 zł / 100ml brutto)

BostikPreparat Wielofunkcyjny 8w1 BOSTIK BA940 Premium Multi-Use Spray – 300ml
22,00 zł brutto/1szt.(7,33 zł / 100ml brutto)

BostikBOSTIK SUPER COLOR UNIV.BIAŁY POŁYSK RAL9010 400ML
12,29 zł brutto/1szt.(3,07 zł / 100ml brutto)

BostikBOSTIK SUPER COLOR UNIVERSAL "ognista czerwień RAL 3000" 400ml
12,53 zł brutto/1szt.(3,13 zł / 100ml brutto)

BostikBOSTIK SUPER COLOR UNIVERSAL "zielony RAL 6029" 400ml
12,29 zł brutto/1szt.(3,07 zł / 100ml brutto)

BostikBOSTIK SUPER COLOR UNIVERSAL "szary RAL 7001" 400ml
12,29 zł brutto/1szt.(3,07 zł / 100ml brutto)

BostikBOSTIK SUPER COLOR UNIVERSAL "brązowy RAL 8011" 400ml
12,29 zł brutto/1szt.(3,07 zł / 100ml brutto)

BostikBOSTIK SUPER COLOR PRIMER Czerwony 400ml Antykorozyjny lakier podkładowy
14,19 zł brutto/1szt.(3,55 zł / 100ml brutto)

BaumitBAUMIT SuperPrimer 20kg – Grunt Kontaktowy na Trudne i Niechłonne Podłoża (0203050020)
264,01 zł brutto/1szt.(13,20 zł / kg brutto)

ProtektorNarożnik Aluminiowy do Tynków Mokrych 34x34mm dł. 3,0m PROTEKTOR 9007 – Opakowanie 25 szt.
203,75 zł brutto/25szt.(2,72 zł / m brutto)














