Chemia budowlana
( ilość produktów: 288 )
ProtektorNarożnik Stalowy Ocynkowany do Tynków Mokrych 34x34mm dł. 1,5m PROTEKTOR (10077) – Opakowanie 25 szt.
43,75 zł brutto/25szt.(1,17 zł / m brutto)

ProtektorNarożnik Stalowy Ocynkowany do Tynków Mokrych 34x34mm dł. 2,5m PROTEKTOR (1007) – Opakowanie 25 szt.
85,25 zł brutto/25szt.(1,36 zł / m brutto)

Bella PlastListwa przyokienna z uszczelką BELLA PLAST BP12 (9mm/6mm) L-150 – Profil dylatacyjny okienny PVC (1,5 m)
2,91 zł brutto/1szt.(1,94 zł / m brutto)

Bella PlastListwa przyokienna z uszczelką BELLA PLAST BP12 MINI U (6mm/3mm) L-250 – Profil dylatacyjny okienny PVC (30 szt./opak.)
5,38 zł brutto/1szt.(2,15 zł / m brutto)

Bella PlastListwa przyokienna z uszczelką BELLA PLAST BP12 MINI U (6mm/3mm) L-300 – Profil dylatacyjny okienny PVC (30 szt./opak.)
7,82 zł brutto/1szt.(2,61 zł / m brutto)

Bella PlastListwa BP12 MINI U listwa przyokienna z uszczelką 6/3 dł. 3,0mb SZARY CIEMNY
10,00 zł brutto/1szt.(3,33 zł / m brutto)

Dolina NidyDolina Nidy Gips Budowlany 30 kg – Szybkowiążący gips do prac instalacyjnych i naprawczych
26,83 zł brutto/1szt.(0,89 zł / kg brutto)

Dolina NidyDolina Nidy OMEGA 20 kg – Biała gipsowa gładź szpachlowa (Opakowanie foliowe)
40,26 zł brutto/1szt.(2,01 zł / kg brutto)

Dolina NidyDolina Nidy OMEGA FINISH 18 kg – Superbiała gładź szpachlowa (Gotowa gładź gipsowa)
52,05 zł brutto/1szt.(2,89 zł / kg brutto)

Dolina NidyDolina Nidy EURO-GRUNT 300 Koncentrat 15 kg – Niebieski preparat gruntujący do podłoży chłonnych
203,84 zł brutto/1szt.(0,01 zł / g brutto)

Dolina NidyDolina Nidy EURO-GRUNT 500 Koncentrat Plus 15 kg – Żółty grunt głęboko penetrujący do podłoży chłonnych
246,14 zł brutto/1szt.(0,02 zł / g brutto)

Dolina NidyDolina Nidy INTER-GRUNT 20 kg – Preparat gruntujący pod tynki gipsowe (Warstwa szczepna z piaskiem kwarcowym)
136,17 zł brutto/1szt.(6,81 zł / kg brutto)

PSBKołek do izolacji z trzpieniem metalowym 10x120 mm – Opakowanie 250 sztuk (Łącznik do wełny i styropianu)
166,48 zł brutto/1opakowanie(0,67 zł / szt. brutto)

PSBKołek do izolacji z trzpieniem metalowym 10x140 mm – Opakowanie 250 sztuk (Łącznik do wełny i styropianu)
182,84 zł brutto/1opakowanie(0,73 zł / szt. brutto)

PSBKołek do izolacji z trzpieniem metalowym 10x200 mm – Opakowanie 250 sztuk (Łącznik do wełny i styropianu)
248,36 zł brutto/1opakowanie(0,99 zł / szt. brutto)

PSBKołek do izolacji z trzpieniem metalowym 10x220 mm – Opakowanie 250 sztuk (Łącznik do wełny i styropianu)
264,29 zł brutto/1opakowanie(1,06 zł / szt. brutto)

PSBKołek do izolacji z trzpieniem plastikowym 10x90 mm – Opakowanie 250 sztuk (Łącznik do styropianu)
65,86 zł brutto/1opakowanie(0,26 zł / szt. brutto)

PSBKołek do izolacji z trzpieniem plastikowym 10x120 mm – Opakowanie 250 sztuk (Łącznik do styropianu)
66,96 zł brutto/1opakowanie(0,27 zł / szt. brutto)

PSBKołek do izolacji z trzpieniem plastikowym 10x140 mm – Opakowanie 250 sztuk (Łącznik do styropianu)
69,47 zł brutto/1opakowanie(0,28 zł / szt. brutto)

PSBKołek do izolacji z trzpieniem plastikowym 10x160 mm – Opakowanie 250 sztuk (Łącznik do styropianu)
71,88 zł brutto/1opakowanie(0,29 zł / szt. brutto)

PSBKołek do izolacji z trzpieniem plastikowym 10x180 mm – Opakowanie 250 sztuk (Łącznik do styropianu)
100,30 zł brutto/1opakowanie(0,40 zł / szt. brutto)

PSBKołek do izolacji z trzpieniem plastikowym 10x200 mm – Opakowanie 250 sztuk (Łącznik do styropianu)
100,08 zł brutto/1opakowanie

OżarówCement Ożarów Czysty CEM II/A-LL 42,5 R | 25kg – Cement Portlandzki Wapienny
25,62 zł brutto/1opakowanie

CeresitCeresit CX 15 Strong Zaprawa Montażowa Płynna Podlewka 25kg Zalewanie Maszyn
98,65 zł brutto/1szt.

CeresitCeresit CT 17 Grunt Głęboko Penetrujący Szybkoschnący 10L
106,86 zł brutto/1opakowanie(10,69 zł / l brutto)

Farkom- chemia budowlanaPlastyfikator do zapraw Qmix DH 16g saszetka | Domieszka w proszku do murowania i tynkowania – Zamiennik wapna
0,57 zł brutto/1szt.(0,04 zł / g brutto)

Farkom- chemia budowlanaPlastyfikator do ogrzewania podłogowego Qplast 5L | Domieszka do jastrychów i wylewek grzewczych – Poprawia przewodność cieplną
20,05 zł brutto/1szt.(4,01 zł / l brutto)

ThermaflexSznur dylatacyjny ThermaRod D-08 PE | Rolka 1500mb – Wypełniacz dylatacji 8mm
0,78 zł brutto/1metr bieżący

ThermaflexSznur dylatacyjny ThermaRod D-15 PE | Rolka 1000mb – Wypełniacz do dylatacji 15mm
1,18 zł brutto/1metr bieżący






