Chemia budowlana
( ilość produktów: 288 )
KnaufKNAUF Finish Grund 5 kg grunt pod masy i gładzie szpachlowe, pal. ma 128 szt., 838826
41,63 zł brutto/1szt.(8,33 zł / l brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,48 zł/1szt.+11%Cena regularna: 66,00 zł brutto/1szt.-37%

KnaufKNAUF Siatka tynkarska 10 10 mm, 50 m2 niebieska, PROFIX, 50 m2/rolka, 452016
187,20 zł brutto/1szt.

KnaufKNAUF Goldband 30 kg ręczny tynk gipsowy do ścian i sufitów, pal. ma 40 szt., 2864
44,85 zł brutto/0.033j.m.

KnaufKNAUF Farba silikonowa 15 l baza B, do malowania i wykańczania elewacji pal. ma 24 szt., 102218
299,87 zł brutto/1opakowanie(19,99 zł / l brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 353,80 zł/1opakowanie-15%Cena regularna: 326,18 zł brutto/1opakowanie-8%

KnaufKNAUF G K Finish 25 kg masa szpachlowa do wykańczania płyt GK, pal. ma 48 szt., 585201
54,76 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 53,20 zł/1szt.+2%Cena regularna: 57,36 zł brutto/1szt.-5%

KnaufKNAUF KZW 700 25 kg klej zbrojony włóknem do systemów ociepleń, pal. ma 48 szt., 544427
41,93 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,57 zł/1szt.+1%Cena regularna: 44,72 zł brutto/1szt.-6%

SikaSika Repair-10 F – Podkład antykorozyjny i mostek szczepny do systemu Sika Repair PCC, 25kg
160,00 zł brutto/1opakowanie(0,01 zł / g brutto)

SikaSika Repair-13 F – Średnioziarnista zaprawa naprawcza PCC do betonu, warstwa 4-20 mm, 25kg
104,78 zł brutto/1opakowanie

SikaSika Repair-20 F – Beton naprawczy do konstrukcji żelbetowych, warstwa 4-40 mm, 25kg
109,62 zł brutto/1opakowanie

SikaSika Repair-30 F – Zaprawa wyrównująca i wykończeniowa typu PCC, warstwa 1,5-4 mm, 25kg
121,88 zł brutto/1opakowanie

SikaSika AnchorFix-S – Kotwa chemiczna do dużych obciążeń w betonie i murze (A+B), 300ml
48,16 zł brutto/1szt.(16,05 zł / 100ml brutto)

SikaSika Tooling Agent N 5L preparat do wygładzania
197,01 zł brutto/1opakowanie(39,40 zł / l brutto)

SikaSikadur Combiflex CF adhesive normal 6 kg, komponent A+B
612,20 zł brutto/1komplet(0,10 zł / g brutto)






















