Sucha zabudowa
( ilość produktów: 557 )Sucha zabudowa – kompletne systemy i materiały w PSB Kwapisz
Planujesz remont poddasza, stawianie ścianek działowych czy montaż sufitu podwieszanego? Sucha zabudowa to obecnie najpopularniejsza technologia wykańczania wnętrz, która pozwala na błyskawiczne i estetyczne podzielenie przestrzeni bez konieczności kładzenia tradycyjnych tynków. W PSB Kwapisz oferujemy kompleksowe rozwiązania i sprawdzone materiały budowlane od renomowanych producentów takich jak Knauf, Siniat (Nida) oraz Rigips.
U nas kupisz wszystko, czego potrzebuje profesjonalna ekipa budowlana oraz domowy majsterkowicz – od płyt gipsowo-kartonowych, przez profile stalowe, aż po dedykowane gładzie i wkręty.
?️ Sprawdź nasze podkategorie i skompletuj swój zestaw:
- Płyty do suchej zabudowy – wysokiej jakości płyty gipsowo-kartonowe (g-k): standardowe, zielone płyty impregnowane (wodoodporne), ogniochronne oraz płyty o podwyższonej izolacyjności akustycznej.
- Profile do suchej zabudowy – niezawodne profile stalowe CD i UD do sufitów oraz profile CW i UW do budowy ścianek. Posiadamy także wzmocnione profile ościeżnicowe UA.
- Akcesoria do suchej zabudowy – niezbędne elementy montażowe: wieszaki ES, łączniki, wkręty do płyt g-k, taśmy zbrojące i narożniki elastyczne.
- Gładzie i masy gipsowe – profesjonalne gipsy szpachlowe do spoinowania połączeń płyt g-k oraz gotowe masy finiszowe gwarantujące idealnie gładką ścianę.

KnaufKNAUF Łącznik wzdłużny CD 60/27, 0,6 mm do przedłużania profili CD 60/27, 100 szt., 94608
89,77 zł brutto/1opakowanie(0,90 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Wieszak obrotowy 0,8 mm do sufitów podwieszanych, 94613
163,17 zł brutto/1opakowanie(1,63 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 182,38 zł/1opakowanie-10%Cena regularna: 163,84 zł brutto/1opakowanie-0%

KnaufKNAUF Wieszak kotwowy bezpośredni do CD 60/27, 0,8 mm, 100 szt./op., 104494
157,03 zł brutto/1opakowanie(1,57 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Wieszak bezpośredni do CD 60/27, 120 mm do sufitów podwieszanych, 100 szt., 212401
107,54 zł brutto/1opakowanie(1,08 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Wieszak bezpośredni do CD 60/27, 70 mm do sufitów podwieszanych, 100 szt., 212406
70,96 zł brutto/1opakowanie(0,71 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Górna część wieszaka noniuszowego 30 cm do sufitów podwieszanych, 100 szt., 3395
136,97 zł brutto/1opakowanie(1,37 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 153,10 zł/1opakowanie-10%Cena regularna: 137,53 zł brutto/1opakowanie-0%

KnaufKNAUF Górna część wieszaka noniuszowego 40 cm do sufitów podwieszanych, 100 szt., 3396
244,65 zł brutto/1opakowanie(2,45 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Górna część wieszaka noniuszowego 50 cm do sufitów podwieszanych, 100 szt., 3397
231,45 zł brutto/1opakowanie(2,31 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 258,71 zł/1opakowanie-10%Cena regularna: 232,40 zł brutto/1opakowanie-0%

KnaufKNAUF Górna część wieszaka noniuszowego 80 cm do sufitów podwieszanych, 100 szt., 3400
371,79 zł brutto/1opakowanie(3,72 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Łącznik dwuhakowy sprężysty drut drut, 100 szt., 3411
99,83 zł brutto/1opakowanie(1,00 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Wkręty TB 3,5 25 mm z borem do mocowania płyt GK, 1000 szt., 3508
78,21 zł brutto/1opakowanie

KnaufKNAUF Wkręty TB 3,5 35 mm z borem do mocowania płyt GK, 1000 szt., 3509
94,64 zł brutto/1opakowanie(0,09 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Trenn Fix 65 mm 50 m taśma przekładkowa do połączeń ślizgowych, 30 szt., 57871
60,33 zł brutto/1Rolka(1,21 zł / m brutto)

KnaufKNAUF Wieszak kotwowy do CD 60/27, 170 mm, 0,8 mm do sufitów podwieszanych, 94610
103,65 zł brutto/1opakowanie(1,04 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Górna część wieszaka noniuszowego 70 cm do sufitów podwieszanych, 100 szt., 3399
325,99 zł brutto/1opakowanie(3,26 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 364,37 zł/1opakowanie-10%Cena regularna: 354,59 zł brutto/1opakowanie-8%

KnaufKNAUF Górna część wieszaka noniuszowego 90 cm do sufitów podwieszanych, 100 szt., 3401
417,66 zł brutto/1opakowanie(4,18 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 466,82 zł/1opakowanie-10%Cena regularna: 478,21 zł brutto/1opakowanie-13%

KnaufKNAUF Stalowy łącznik rozporowy GS 6x35 mm kotwa sufitowa ppoż Bierbach 100 szt, 282923
52,56 zł brutto/1opakowanie(0,53 zł / szt. brutto)

SiniatSINIAT Dybel sufitowy metalowy GS 6 x 40 Bierbah, 100 szt., do stropów żelbetowych, 4042478
113,73 zł brutto/1opakowanie(1,14 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Wieszak bezpośredni do CD 60/27, 200 mm do sufitów podwieszanych, 100 szt., 72519
272,02 zł brutto/1opakowanie(2,72 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Hydro Flex 12 cm 50 m taśma uszczelniająca do hydroizolacji, 50 m, 9786
304,61 zł brutto/1Rolka(6,09 zł / m brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 301,98 zł/1Rolka+1%Cena regularna: 327,23 zł brutto/1Rolka-7%

KnaufKNAUF gotowa gładź polimerowa Goldband Finish18kg(33)
75,00 zł brutto/1opakowanie(4,17 zł / kg brutto)

KnaufKNAUF Kurt 75 m taśma spoinowa z włókna szklanego do płyt GK, 75 m, 99382
94,65 zł brutto/1Rolka(1,26 zł / m brutto)

KnaufKNAUF Diamant Screw XTB 3,9 38 mm wkręty do płyt Diamant, 1000 szt., 66979
91,17 zł brutto/1opakowanie(0,09 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 100,40 zł/1opakowanie-9%Cena regularna: 91,54 zł brutto/1opakowanie-0%

RigipsRIGIPS Taśma samoprzylepna RIGIPS do spoin ślizgowych o szerokości 50 mm i dł. L 66 m
11,55 zł brutto/1Rolka(0,18 zł / m brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 12,62 zł/1Rolka-8%Cena regularna: 12,08 zł brutto/1Rolka-4%

RigipsRIGIPS Taśma narożnikowa HABITO NO-COAT o szerokości 8,3 cm i dł. L 30 m
310,01 zł brutto/1Rolka(10,33 zł / m brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 329,18 zł/1Rolka-5%Cena regularna: 329,18 zł brutto/1Rolka-6%

KnaufKNAUF Dylatacja 10/80 do otworów drzwiowych, długość 1800 mm, 20 szt./op., 861596
43,62 zł brutto/1szt.(24,23 zł / m brutto)

KnaufKNAUF Łącznik krzyżowy UA 50/40 z CD 60/27 do sufitów dwupoziomowych D116, 50 szt., 68986
109,44 zł brutto/1opakowanie(2,19 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF AQUAPANEL Maxi Screw SB 39 wkręty do płyt AQUAPANEL Indoor i Outdoor, 250 szt., 58549
158,66 zł brutto/1opakowanie(0,63 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 168,46 zł/1opakowanie-5%Cena regularna: 167,54 zł brutto/1opakowanie-5%
Dlaczego warto postawić na systemy suchej zabudowy?
Główną zaletą tej technologii jest szybkość montażu. Prace budowlane przebiegają na sucho, co oznacza, że nie musisz czekać tygodniami na wyschnięcie tynków. Dodatkowo konstrukcje szkieletowe są wyjątkowo lekkie, nie obciążają stropów i dają nieskończone możliwości aranżacyjne – bez problemu stworzysz w nich dekoracyjne wnęki, łuki oraz ukryjesz przewody instalacyjne.







