Sucha zabudowa
( ilość produktów: 557 )
KnaufKNAUF Profil CW 100/50/0,55, długość 3000 mm, wiązka ma 12 szt., pal. ma 108 szt., 865844
21,54 zł brutto/3metry bieżące(7,18 zł / m brutto)

KnaufKNAUF Profil CW 50/50/0,55, długość 4000 mm, wiązka ma 12 szt., pal. ma 144 szt., 865808
23,76 zł brutto/4metry bieżące(5,94 zł / m brutto)

KnaufKNAUF Profil CD 60/27/0,55, długość 3000 mm, wiązka ma 12 szt., pal. ma 180 szt., 853092
12,84 zł brutto/3metry bieżące(4,28 zł / m brutto)

KnaufKNAUF Nóż do gładzi 45 cm do nakładania i wygładzania mas szpachlowych, 421911
151,16 zł brutto/1szt.

Rigipspł.wodoodp. RIGIPS 2600x1200x12.5mm pal. 64 szt. / 11620122
54,39 zł brutto/1szt.(17,43 zł / m² brutto)

Rigipspł.wodo-ogi. RIGIPS 2000x1200x12.5mm pal. 60 szt. / 11620144
41,31 zł brutto/1szt.(17,21 zł / m² brutto)

KnaufKNAUF Diamant Screw XTB 3,9 55 mm wkręty do płyt Diamant, 500 szt./op., 669795
62,71 zł brutto/1opakowanie(0,13 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Profil UD 28/25/0,55, długość 4000 mm, wiązka ma 24 szt., pal. ma 288 szt., 853148
129,80 zł brutto/44metry bieżące

RigipsRIGIPS Śruba mocująca M8 A-C-05-0A
1,48 zł brutto/1kompletNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1,47 zł/1komplet+1%Cena regularna: 1,58 zł brutto/1komplet-6%

KnaufKNAUF Profil UW 100/40/0,55, długość 3000 mm, wiązka ma 12 szt., pal. ma 108 szt., 865860
24,39 zł brutto/3metry bieżące(8,13 zł / m brutto)

KnaufKNAUF Uniflott 25 kg masa szpachlowa do spoinowania płyt GK, pal. 42 szt., 791539
185,00 zł brutto/25kg(7,40 zł / kg brutto)

KnaufKNAUF Profil CW 50/50/0,55, długość 3000 mm, wiązka ma 12 szt., pal. ma 144 szt., 865819
16,17 zł brutto/3metry bieżące(5,39 zł / m brutto)
![płyty gips.-wł. 12,5x1200x2600 "FERMACELL" [71025] 149,76m2/48szt/plt](/hpeciai/13e12c0fd0cc62b3ce7e157c8909a81f/pol_il_plyty-gips-wl-12-5x1200x2600-FERMACELL-71025-149-76m2-48szt-plt-3303.jpg)
Fermacellpłyty gips.-wł. 12,5x1200x2600 "FERMACELL" [71025] 149,76m2/48szt/plt
153,19 zł brutto/3.12metry kwadratowe(49,10 zł / m² brutto)

ProtektorListwa PVC do Płyt G-K z Uszczelką Jotka 12,5mm dł. 3,0m PROTEKTOR (37361) – Samoprzylepna
15,73 zł brutto/1szt.(5,24 zł / m brutto)

Akcesoria do suchej zabudowy IDSBlachowkręt IDS ARROW 3,5x25 mm do profili stalowych 1,0mm (400 szt.)
28,91 zł brutto/1opakowanie(0,07 zł / szt. brutto)

Akcesoria do suchej zabudowy IDSIDS Wkręty Samowiercące SDSC S50 4,2x50mm 100szt. do Płyt Twardych Klasa C5
39,23 zł brutto/1opakowanie(0,39 zł / szt. brutto)

Akcesoria do suchej zabudowy IDSIDS Śruba M8 SlimHead 8x20mm 50szt. do Profili UA z Nakrętką Ząbkowaną Płaski Łeb
60,26 zł brutto/1opakowanie(1,21 zł / szt. brutto)

profil oścież. UA 50 3,5
88,00 zł brutto/1szt.(25,14 zł / m brutto)

profil oścież. UA 50 4,0mb
99,00 zł brutto/1szt.(24,75 zł / m brutto)

profil oścież. UA 100 3,0mb
104,00 zł brutto/1szt.(34,67 zł / m brutto)

profil oścież. UA 100 3,5mb
119,00 zł brutto/1szt.(34,00 zł / m brutto)

profil oścież. UA 100 4,0mb
138,00 zł brutto/1szt.(34,50 zł / m brutto)

profil oścież. UA 50 3,0mb
80,00 zł brutto/1szt.(26,67 zł / m brutto)

KnaufKNAUF Łącznik krzyżowy CD 60/27, 0,8 mm do sufitów podwieszanych, 94609
118,95 zł brutto/1opakowanie(1,19 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Uchwyt noniuszowy do UA 50 dolna część wieszaka do sufitów podwieszanych, 100 szt., 3392
261,37 zł brutto/1opakowanie(2,61 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Dolna część wieszaka noniuszowego do CD 60/27, wzmocniona, 100 szt./op., 3393
215,85 zł brutto/1opakowanie(2,16 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 241,27 zł/1opakowanie-10%Cena regularna: 216,74 zł brutto/1opakowanie-0%

IsoverISOVER Membrana paroizolacyjna Vario XtraSafe folia 560120
884,93 zł brutto/1szt.(14,75 zł / m² brutto)

IsoverISOVER Taśma jednostronna klejąca VARIO MULTITAPE +
94,73 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 93,91 zł/1szt.+1%Cena regularna: 114,42 zł brutto/1szt.-17%

KnaufKNAUF Łącznik noniuszowy do łączenia elementów wieszaków noniuszowych, 100 szt., 21638
111,01 zł brutto/1opakowanie(1,11 zł / szt. brutto)

RigipsRIGIPS Taśma narożnikowa AquaBead o szerokości 8,5 cm i dł. L 25 m
285,55 zł brutto/1Rolka(11,42 zł / m brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 304,79 zł/1Rolka-6%Cena regularna: 312,73 zł brutto/1Rolka-9%

KnaufKNAUF Taśma akustyczna 30 mm 30 m do profili suchej zabudowy, 30 m., 69365
17,39 zł brutto/1szt.(0,58 zł / m brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 17,24 zł/1szt.+1%Cena regularna: 17,88 zł brutto/1szt.-3%

KnaufKNAUF Kołek rozporowy K6/40 do suchej zabudowy, 200 szt., 69529
20,85 zł brutto/1opakowanie(0,10 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Kołek rozporowy K6/60 do suchej zabudowy, 100 szt., 69530
15,70 zł brutto/1opakowanie(0,16 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 16,67 zł/1opakowanie-5%Cena regularna: 16,00 zł brutto/1opakowanie-2%


