Sucha zabudowa
( ilość produktów: 557 )
RigipsRIGIPS Taśma akustyczna uszczelniająca piankowa RIGIPS o szerkości 50 mm, gr. 3 mm i dł. 30 m
31,18 zł brutto/1Rolka(1,04 zł / m brutto)

RigipsRIGIPS Taśma akustyczna uszczelniająca piankowa RIGIPS o szerkości 70 mm, gr. 3 mm i dł. 30 m
38,71 zł brutto/1Rolka(1,29 zł / m brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 38,38 zł/1Rolka+1%Cena regularna: 40,46 zł brutto/1Rolka-4%

RigipsRIGIPS Taśma akustyczna uszczelniająca piankowa RIGIPS o szerkości 95 mm, gr. 3 mm i dł. 30 m
56,07 zł brutto/1Rolka(1,87 zł / m brutto)

RigipsRIGIPS Wkręty TN 3,5x45 mm 500 szt. A-D-06-0A
31,40 zł brutto/1opakowanie(0,06 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 33,35 zł/1opakowanie-5%Cena regularna: 31,90 zł brutto/1opakowanie-2%

RigipsRIGIPS Wkręty TN 3.5x35 mm 200 sztuk konfekcja
16,60 zł brutto/1opakowanie(0,08 zł / szt. brutto)

SiniatSINIAT Wkręty FixDens 4.2 x 42 mm do twardych płyt technicznych, op. 500 szt., 4087182
124,11 zł brutto/1opakowanie(0,25 zł / szt. brutto)

SiniatSINIAT Wkręty FixDens 4.5 x 80 mm do twardych płyt technicznych, op. 200 szt., 4088207
145,28 zł brutto/1opakowanie

SiniatSINIAT Wkręty FixDens 4.2 x 60 mm do twardych płyt technicznych, op. 250 szt., 4087183
96,53 zł brutto/1opakowanie(0,39 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF AQUAPANEL Outdoor 900 1200 mm, pal. ma 50 szt. 54 m2, 63117
107,95 zł brutto/1.08metry kwadratowe

KnaufKNAUF Pł. AQUAPANEL Outdoor 12,5 mm 900x2400 mm do elewacji i ścian zewnętrznych, 30 sz, 457318
220,23 zł brutto/2.16metry kwadratowe

SiniatSINIAT Wkręt NIDA płyta płyta 5,0 x 35 mm, 500 szt., do łączenia płyt GK, 4042508
138,61 zł brutto/1opakowanie(0,28 zł / szt. brutto)

SiniatSINIAT kołek rozporowy szybkiego montażu NIDA 6x60 mm, 200 szt. 4042480 bierbach
41,33 zł brutto/1opakowanie

RigipsRIGIPS Taśma akustyczna uszczelniająca piankowa RIGIPS o szerkości 30 mm, gr. 3 mm i dł. 30 m
17,89 zł brutto/1Rolka(0,60 zł / m brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 19,54 zł/1Rolka-8%Cena regularna: 19,00 zł brutto/1Rolka-6%

SiniatSINIAT Wkręty FixDens 4.2 x 25 mm do twardych płyt technicznych, op. 500 szt., 4087181
84,05 zł brutto/1opakowanie(0,17 zł / szt. brutto)

Knaufpł.KNAUF"DIAMANT"HF13 2600x1200x12,5mm (pal. 50szt.)
91,68 zł brutto/1szt.(29,34 zł / m² brutto)

KnaufKNAUF Profil UW 75/40/0,55, długość 4000 mm, wiązka ma 18 szt., pal. ma 162 szt., 865859
23,40 zł brutto/4metry bieżące(5,85 zł / m brutto)



















