Sucha zabudowa
( ilość produktów: 557 )
KnaufKNAUF AQUAPANEL Outdoor SB 40 wkręty do mocowania płyt AQUAPANEL, 250 szt./op., 424110
304,43 zł brutto/1opakowanie(1,22 zł / szt. brutto)

RigipsRIGIPS Wkręty Habito 4.2x26 mm 1000 szt
170,73 zł brutto/1opakowanie(0,17 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 186,46 zł/1opakowanie-8%Cena regularna: 178,58 zł brutto/1opakowanie-4%

KnaufKNAUF Cleaneo Cap zestaw montażowy do perforacji 12Q, 1 zestaw/op., 582033
370,29 zł brutto/1komplet(0,74 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 289,47 zł/1komplet+27%Cena regularna: 371,80 zł brutto/1komplet-0%

RigipsRIGIPS Kołek wbijany 6x40mm z kołnierzem 200 szt.
36,95 zł brutto/1opakowanie(0,18 zł / szt. brutto)

RigipsRIGIPS Akcesoria montażowe do zabudowy poddasza 25m2 - Pakiet podsawowy Super Komfort
1 034,15 zł brutto/1komplet(41,37 zł / m² brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 174,86 zł/1komplet-11%Cena regularna: 1 081,64 zł brutto/1komplet-4%

KnaufKNAUF Taśma akustyczna 50 mm 30 m do profili suchej zabudowy, 30 m., 69366
27,75 zł brutto/1szt.(0,93 zł / m brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 27,51 zł/1szt.+1%Cena regularna: 28,53 zł brutto/1szt.-3%

KnaufKNAUF Taśma akustyczna 70 mm 30 m do profili suchej zabudowy, 30 m., 69367
38,17 zł brutto/1szt.(1,27 zł / m brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,84 zł/1szt.+1%Cena regularna: 39,26 zł brutto/1szt.-3%

KnaufKNAUF Taśma akustyczna 95 mm 30 m do profili suchej zabudowy, 30 m., 69368
49,74 zł brutto/1szt.(1,66 zł / m brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 49,31 zł/1szt.+1%Cena regularna: 51,14 zł brutto/1szt.-3%
![wkręty do szybk.moc.3,9x 30mm(1000) "FERMACELL"opak.1000szt [79011]](/hpeciai/280af174bba5e3cd443b63774cd4dc21/pol_il_wkrety-do-szybk-moc-3-9x-30mm-1000-FERMACELLopak-1000szt-79011-3308.webp)
Fermacellwkręty do szybk.moc.3,9x 30mm(1000) "FERMACELL"opak.1000szt [79011]
78,40 zł brutto/1opakowanie(0,08 zł / szt. brutto)
![wkręty do szybk.moc.3,9x40mm(1000) "FERMACELL"opak.1000szt [79047]](/hpeciai/280af174bba5e3cd443b63774cd4dc21/pol_il_wkrety-do-szybk-moc-3-9x40mm-1000-FERMACELLopak-1000szt-79047-3309.webp)
Fermacellwkręty do szybk.moc.3,9x40mm(1000) "FERMACELL"opak.1000szt [79047]
106,37 zł brutto/1opakowanie(0,11 zł / szt. brutto)
![wkręty do szybk.moc.55mm(1000) "FERMACELL"opak.1000szt [79053]](/hpeciai/280af174bba5e3cd443b63774cd4dc21/pol_il_wkrety-do-szybk-moc-55mm-1000-FERMACELLopak-1000szt-79053-3310.webp)
Fermacellwkręty do szybk.moc.55mm(1000) "FERMACELL"opak.1000szt [79053]
118,70 zł brutto/1opakowanie(0,12 zł / szt. brutto)

Akcesoria do suchej zabudowy IDSIDS Podkładka Dystansująca Leveling Pad 5mm 25szt. do Systemu HatClip
18,38 zł brutto/1opakowanie(0,74 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Profil CD 60/27/0,55, długość 4000 mm, wiązka ma 12 szt., pal. ma 180 szt., 853094
17,88 zł brutto/4metry bieżące(4,47 zł / m brutto)
![wkręty z ostrzem wiercącym 3,5 x 30mm "FERMACELL"opak.1000szt [79052]](/hpeciai/05f9645c8c6356051c07913b4fffe412/pol_il_wkrety-z-ostrzem-wiercacym-3-5-x-30mm-FERMACELLopak-1000szt-79052-3307.jpg)
Fermacellwkręty z ostrzem wiercącym 3,5 x 30mm "FERMACELL"opak.1000szt [79052]
105,97 zł brutto/1opakowanie(0,11 zł / szt. brutto)

SiniatSINIAT Sprężynka dwuhakowa, op. 200 szt. SWD do petów sufitowychy, 4042393
1,93 zł brutto/1szt.

KnaufKNAUF Klamra do wieszaka noniuszowego, 100 szt., 3437
50,67 zł brutto/1opakowanie(0,51 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Łącznik jednopoziomowy CD CD do łączenia profili CD 60/27, 50 szt., 3447
429,09 zł brutto/1opakowanie(8,58 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Taśma wzmacniająca z włókna szklanego 25 m do spoinowania płyt GK, 25 m, 3698
5,41 zł brutto/1szt.(0,22 zł / m brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 5,74 zł/1szt.-5%Cena regularna: 5,88 zł brutto/1szt.-8%

KnaufKNAUF Szpachla do płyt GK 150 mm z bitem stal nierdzewna, 4689
42,56 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 45,19 zł/1szt.-5%Cena regularna: 42,73 zł brutto/1szt.-0%

KnaufKNAUF Profil narożnikowy elastyczny 100 mm 50 m do wykańczania narożników, 50 m, 7399
401,47 zł brutto/1szt.(8,03 zł / m brutto)

KnaufKNAUF AQUAPANEL Maxi Screw SN 39 4,2 39 mm do mocowania pł. AQUAPANEL, 500 szt., 53500
154,53 zł brutto/1opakowanie(0,31 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF TN 3,5 25 mm wkręty do szybkiego montażu płyt GK, 1000 szt., 62547
47,06 zł brutto/1opakowanie(0,05 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF TN 3,5 35 mm wkręty do szybkiego montażu płyt GK, 1000 szt./op., 62548
60,27 zł brutto/1opakowanie(0,06 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF LB 3,5 9,5 mm samowiercące wkręty do łączenia profili metalowych, 1000 szt./op., 74028
42,22 zł brutto/1opakowanie(0,04 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 44,84 zł/1opakowanie-5%Cena regularna: 42,39 zł brutto/1opakowanie-0%

KnaufKNAUF Wkręty do Aquapanel Ind/Out SN 25 1000szt
277,92 zł brutto/1opakowanie(0,28 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Taśma narożnikowa 52 mm z wkładką metalową płyt GK, 30 m., 91245
83,86 zł brutto/1Rolka(2,80 zł / m brutto)









