Knauf
( ilość produktów: 185 )Szukasz płyt Knauf Diamant, tynku MP 75 lub masy Super Finish w najniższej cenie? W PSB Kwapisz oferujemy największe stany magazynowe systemów suchej zabudowy, sprzedaż hurtową oraz indywidualne wyceny projektowe, które realnie obniżają koszty Twojej inwestycji. Kupuj oryginalne profile, gładzie Uniflott i tynki Goldband taniej niż u konkurencji z błyskawiczną dostawą prosto z magazynu dystrybutora. Kliknij, sprawdź aktualny cennik i zamów produkty Knauf – u nas dostępność i profesjonalne doradztwo masz w pakiecie!

KnaufKNAUF Taśma akustyczna 30 mm 30 m do profili suchej zabudowy, 30 m., 69365
17,39 zł brutto/1szt.(0,58 zł / m brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 17,24 zł/1szt.+1%Cena regularna: 17,88 zł brutto/1szt.-3%

KnaufKNAUF Łącznik wzdłużny CD 60/27, 0,6 mm do przedłużania profili CD 60/27, 100 szt., 94608
89,77 zł brutto/1opakowanie(0,90 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Łącznik krzyżowy CD 60/27, 0,8 mm do sufitów podwieszanych, 94609
118,95 zł brutto/1opakowanie(1,19 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Wieszak obrotowy 0,8 mm do sufitów podwieszanych, 94613
163,17 zł brutto/1opakowanie(1,63 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 182,38 zł/1opakowanie-10%Cena regularna: 163,84 zł brutto/1opakowanie-0%

KnaufKNAUF Wieszak kotwowy bezpośredni do CD 60/27, 0,8 mm, 100 szt./op., 104494
157,03 zł brutto/1opakowanie(1,57 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Wieszak bezpośredni do CD 60/27, 120 mm do sufitów podwieszanych, 100 szt., 212401
107,54 zł brutto/1opakowanie(1,08 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Wieszak bezpośredni do CD 60/27, 70 mm do sufitów podwieszanych, 100 szt., 212406
70,96 zł brutto/1opakowanie(0,71 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Uchwyt noniuszowy do UA 50 dolna część wieszaka do sufitów podwieszanych, 100 szt., 3392
261,37 zł brutto/1opakowanie(2,61 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Dolna część wieszaka noniuszowego do CD 60/27, wzmocniona, 100 szt./op., 3393
215,85 zł brutto/1opakowanie(2,16 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 241,27 zł/1opakowanie-10%Cena regularna: 216,74 zł brutto/1opakowanie-0%

KnaufKNAUF Górna część wieszaka noniuszowego 30 cm do sufitów podwieszanych, 100 szt., 3395
136,97 zł brutto/1opakowanie(1,37 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 153,10 zł/1opakowanie-10%Cena regularna: 137,53 zł brutto/1opakowanie-0%

KnaufKNAUF Górna część wieszaka noniuszowego 40 cm do sufitów podwieszanych, 100 szt., 3396
244,65 zł brutto/1opakowanie(2,45 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Górna część wieszaka noniuszowego 50 cm do sufitów podwieszanych, 100 szt., 3397
231,45 zł brutto/1opakowanie(2,31 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 258,71 zł/1opakowanie-10%Cena regularna: 232,40 zł brutto/1opakowanie-0%

KnaufKNAUF Górna część wieszaka noniuszowego 80 cm do sufitów podwieszanych, 100 szt., 3400
371,79 zł brutto/1opakowanie(3,72 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Łącznik dwuhakowy sprężysty drut drut, 100 szt., 3411
99,83 zł brutto/1opakowanie(1,00 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Klamra do wieszaka noniuszowego, 100 szt., 3437
50,67 zł brutto/1opakowanie(0,51 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Łącznik jednopoziomowy CD CD do łączenia profili CD 60/27, 50 szt., 3447
429,09 zł brutto/1opakowanie(8,58 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Kątownik drzwiowy z uchem 99 mm komplet 4 szt. + 10 kołków, 3456
110,48 zł brutto/1komplet(27,62 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Wkręty TB 3,5 25 mm z borem do mocowania płyt GK, 1000 szt., 3508
78,21 zł brutto/1opakowanie

KnaufKNAUF Wkręty TB 3,5 35 mm z borem do mocowania płyt GK, 1000 szt., 3509
94,64 zł brutto/1opakowanie(0,09 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Taśma wzmacniająca z włókna szklanego 25 m do spoinowania płyt GK, 25 m, 3698
5,41 zł brutto/1szt.(0,22 zł / m brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 5,74 zł/1szt.-5%Cena regularna: 5,88 zł brutto/1szt.-8%

KnaufKNAUF Szpachla do płyt GK 150 mm z bitem stal nierdzewna, 4689
42,56 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 45,19 zł/1szt.-5%Cena regularna: 42,73 zł brutto/1szt.-0%

KnaufKNAUF Profil narożnikowy elastyczny 100 mm 50 m do wykańczania narożników, 50 m, 7399
401,47 zł brutto/1szt.(8,03 zł / m brutto)

KnaufKNAUF AQUAPANEL Maxi Screw SN 39 4,2 39 mm do mocowania pł. AQUAPANEL, 500 szt., 53500
154,53 zł brutto/1opakowanie(0,31 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Trenn Fix 65 mm 50 m taśma przekładkowa do połączeń ślizgowych, 30 szt., 57871
60,33 zł brutto/1Rolka(1,21 zł / m brutto)

KnaufKNAUF TN 3,5 25 mm wkręty do szybkiego montażu płyt GK, 1000 szt., 62547
47,06 zł brutto/1opakowanie(0,05 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF TN 3,5 35 mm wkręty do szybkiego montażu płyt GK, 1000 szt./op., 62548
60,27 zł brutto/1opakowanie(0,06 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Kołek rozporowy K6/40 do suchej zabudowy, 200 szt., 69529
20,85 zł brutto/1opakowanie(0,10 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Kołek rozporowy K6/60 do suchej zabudowy, 100 szt., 69530
15,70 zł brutto/1opakowanie(0,16 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 16,67 zł/1opakowanie-5%Cena regularna: 16,00 zł brutto/1opakowanie-2%

KnaufKNAUF LB 3,5 9,5 mm samowiercące wkręty do łączenia profili metalowych, 1000 szt./op., 74028
42,22 zł brutto/1opakowanie(0,04 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 44,84 zł/1opakowanie-5%Cena regularna: 42,39 zł brutto/1opakowanie-0%

KnaufKNAUF Wkręty do Aquapanel Ind/Out SN 25 1000szt
277,92 zł brutto/1opakowanie(0,28 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Taśma narożnikowa 52 mm z wkładką metalową płyt GK, 30 m., 91245
83,86 zł brutto/1Rolka(2,80 zł / m brutto)

KnaufKNAUF Wieszak kotwowy do CD 60/27, 170 mm, 0,8 mm do sufitów podwieszanych, 94610
103,65 zł brutto/1opakowanie(1,04 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF AQUAPANEL Cement Board Joint Filler 20 kg, pal. ma 40 szt., 131094
290,62 zł brutto/1szt.(14,53 zł / kg brutto)

KnaufKNAUF Wkręty gips gips 5,5 38 mm do mocowania drugiej warstwy płyt GK, 1000 szt., 158762
194,58 zł brutto/1opakowanie(0,19 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 206,62 zł/1opakowanie-5%Cena regularna: 195,38 zł brutto/1opakowanie-0%

KnaufKNAUF Górna część wieszaka noniuszowego 70 cm do sufitów podwieszanych, 100 szt., 3399
325,99 zł brutto/1opakowanie(3,26 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 364,37 zł/1opakowanie-10%Cena regularna: 354,59 zł brutto/1opakowanie-8%
Knauf – Kompleksowe systemy budowlane z certyfikacją jakości w PSB Kwapisz
Marka Knauf to światowy lider w dostarczaniu systemów suchej zabudowy, tynków i chemii budowlanej. W PSB Kwapisz zapewniamy maksymalną dostępność produktów, oferując wykonawcom i deweloperom indywidualne wyceny oraz specjalne warunki hurtowe. Systemy Knauf stanowią technologiczną przewagę nad rozwiązaniami marek takich jak Rigips, Siniat czy Baumit, szczególnie w kontekście spełniania rygorystycznych norm europejskich.
Normy i wymagania techniczne – Gwarancja Bezpieczeństwa
Wszystkie systemy Knauf są produkowane zgodnie z obowiązującymi normami, co potwierdzają Deklaracje Właściwości Użytkowych (DoP). Kluczowe dla inwestora są:
- PN-EN 520+A1:2012 (Płyty gipsowo-kartonowe): Norma ta definiuje właściwości płyt, takie jak wytrzymałość na zginanie czy odporność ogniowa. Płyty takie jak Knauf Diamant (typ DFH2IR) wykraczają poza standardowe parametry typu A, oferując zwiększoną gęstość i twardość powierzchni.
- PN-EN 13279-1:2009 (Tynki gipsowe i zaprawy gipsowe): Zgodnie z tym wpisem, tynki maszynowe takie jak Knauf MP 75 muszą zapewniać odpowiednią przyczepność i czas wiązania. Norma cytuje: "Gipsowe wyprawy tynkarskie powinny charakteryzować się stałością objętości i wysoką paroprzepuszczalnością", co produkty Knauf realizują z nawiązką.
- PN-EN 13963:2014-10 (Materiały do spoinowania): Dotyczy produktów takich jak Knauf Uniflott (typ 4B), gwarantując brak pęknięć na stykach płyt przy zachowaniu odpowiedniej technologii montażu.
Kluczowe produkty i grupy produktowe:
- Suche Zabudowa: Płyty Knauf A, impregnowane H2, ogniochronne Knauf F oraz systemy akustyczne Knauf Akustik.
- Tynki i Gładzie: Tynk maszynowy MP 75 L, tynki ręczne Goldband i Rotband oraz gotowe masy Super Finish i Goldband Finish.
- Konstrukcje: Profile stalowe CW 50/75/100, CD 60 oraz akcesoria montażowe (wieszaki, łączniki).
- Podłogi: Jastrychy płynne Knauf FE 50 oraz suchy jastrych Brio.
- Chemia: Klej gipsowy Perlfix T, grunt Betokontakt oraz uniwersalny Universalgrund.
Porady ekspertów i ciekawostki:
- Ciekawostka: Tynki gipsowe Knauf działają jak naturalny regulator wilgotności – wchłaniają nadmiar pary wodnej i oddają ją, gdy powietrze jest zbyt suche, tworząc zdrowy mikroklimat.
- Porada: Przy spoinowaniu płyt Knauf Diamant, użycie masy Uniflott jest kluczowe dla zachowania ciągłości akustycznej ściany. Zastosowanie tańszego zamiennika gipsowego innej marki może osłabić parametry izolacyjności przegrody nawet o kilka decybeli.
Przykładowe wyliczenie zapotrzebowania (Tynkowanie 100 m²):
Dla tynku maszynowego Knauf MP 75 L przy grubości warstwy 10 mm:
- Tynk MP 75 L: ok. 80-85 worków (30 kg). Zużycie wynosi ok. 8 kg/m² na każdy 1 cm grubości.
- Grunt Betokontakt (na gładki beton): ok. 25-30 kg (zużycie ok. 0,25-0,3 kg/m²).
- Narożniki tynkarskie: ok. 30-40 mb (zależnie od ilości glifów i naroży).
Dlaczego PSB Kwapisz?
Jako autoryzowany dystrybutor dysponujemy największymi stanami magazynowymi w regionie, co pozwala nam na realizację zamówień hurtowych w modelu 24h. Jeśli szukasz alternatywy dla systemów Rigips Habito lub gipsów Atlas, przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę porównawczą. Nasze ceny są skorelowane bezpośrednio z ilością zamawianego towaru – im więcej budujesz, tym więcej oszczędzasz.
