Knauf
( ilość produktów: 185 )
KnaufKNAUF Górna część wieszaka noniuszowego 70 cm do sufitów podwieszanych, 100 szt., 3399
325,99 zł brutto/1opakowanie(3,26 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 364,37 zł/1opakowanie-10%Cena regularna: 354,59 zł brutto/1opakowanie-8%

KnaufKNAUF Górna część wieszaka noniuszowego 90 cm do sufitów podwieszanych, 100 szt., 3401
417,66 zł brutto/1opakowanie(4,18 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 466,82 zł/1opakowanie-10%Cena regularna: 478,21 zł brutto/1opakowanie-13%

KnaufKNAUF Hartmut M5 60 kołek do mocowania ciężkich elementów w płytach GK, 50 szt., 131376
278,46 zł brutto/1opakowanie(5,57 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 295,68 zł/1opakowanie-5%Cena regularna: 310,68 zł brutto/1opakowanie-10%

KnaufKNAUF Fill & Finish Light 20 kg gotowa masa do spoinowania płyt GK i wygładzania ścian, 104690
106,27 zł brutto/1szt.(5,31 zł / kg brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 105,35 zł/1szt.+1%Cena regularna: 112,30 zł brutto/1szt.-5%

KnaufKNAUF Stalowy łącznik rozporowy GS 6x35 mm kotwa sufitowa ppoż Bierbach 100 szt, 282923
52,56 zł brutto/1opakowanie(0,53 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Kołek metalowy sufitowy GS 6x65mm, op. 100szt. bierbach dybel sufitowy 282925
75,68 zł brutto/1opakowanie(0,08 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Wkręt do metalu 3,5 55 mm do suchej zabudowy, 500 szt./op., 426400
43,94 zł brutto/1opakowanie(0,09 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 46,66 zł/1opakowanie-5%Cena regularna: 59,99 zł brutto/1opakowanie-27%

KnaufKNAUF Wieszak bezpośredni do CD 60/27, 200 mm do sufitów podwieszanych, 100 szt., 72519
272,02 zł brutto/1opakowanie(2,72 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Farba silikonowa baza A15 I kolor (Baza A)
299,87 zł brutto/1szt.(19,99 zł / l brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 353,80 zł/1szt.-15%Cena regularna: 301,09 zł brutto/1szt.-0%

KnaufKNAUF Hydro Flex 12 cm 50 m taśma uszczelniająca do hydroizolacji, 50 m, 9786
304,61 zł brutto/1Rolka(6,09 zł / m brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 301,98 zł/1Rolka+1%Cena regularna: 327,23 zł brutto/1Rolka-7%

KnaufKNAUF AQUAPANEL Outdoor SB 40 wkręty do mocowania płyt AQUAPANEL, 250 szt./op., 424110
304,43 zł brutto/1opakowanie(1,22 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Putzgrund 5 kg podkład pod tynki strukturalne, kolor 100, pal. ma 60 szt., 102207
63,90 zł brutto/1opakowanie(12,78 zł / kg brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 75,38 zł/1opakowanie-15%Cena regularna: 64,16 zł brutto/1opakowanie-0%

KnaufKNAUF KLS system poziomowania płyt do precyzyjnego montażu, 1 zestaw/op., 413764
283,56 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 240,89 zł/1szt.+17%Cena regularna: 284,72 zł brutto/1szt.-0%

KnaufKNAUF gotowa gładź polimerowa Goldband Finish18kg(33)
75,00 zł brutto/1opakowanie(4,17 zł / kg brutto)

KnaufKNAUF Hydro Flex 12 cm 10 m taśma uszczelniająca do hydroizolacji, 10 m, 5356
80,49 zł brutto/1Rolka(8,05 zł / m brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 79,79 zł/1Rolka+1%Cena regularna: 86,46 zł brutto/1Rolka-7%

KnaufKNAUF Płyta Diamant HF13 12,5 1200x2000 (pal. 50szt.)
68,37 zł brutto/1szt.(28,49 zł / m² brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 74,86 zł/1szt.-8%Cena regularna: 74,37 zł brutto/1szt.-8%

KnaufKNAUF Grzebień do glazury 300 130 mm, ząb 8 mm do nakładania kleju do płytek, 550668
49,32 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 52,36 zł/1szt.-5%Cena regularna: 49,52 zł brutto/1szt.-0%

KnaufKNAUF GRUNT I FARBA 10 l farba gruntująca do ścian i sufitów, pal. ma 40 szt., 603693
88,93 zł brutto/1opakowanie(8,89 zł / l brutto)

KnaufKNAUF Wkręty TN 3,5 45 mm do szybkiego montażu płyt GK, 500 szt., 592980
35,44 zł brutto/1opakowanieNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,64 zł/1opakowanie-5%Cena regularna: 35,59 zł brutto/1opakowanie-0%

KnaufKNAUF Hydro Flex 1C 20 kg elast. Zapr. uszczelniająca na balkony, tarasy i do łazienek, 210064
286,17 zł brutto/1szt.(14,31 zł / kg brutto)

KnaufKNAUF Betokontakt 20 kg grunt sczepny do gładkich podłoży betonowych, pal. ma 32 szt., 545454
173,09 zł brutto/1opakowanie(8,65 zł / kg brutto)

KnaufKNAUF Paca do zacierania tynków do ręcznego wykańczania powierzchni, 587494
25,80 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 27,40 zł/1szt.-5%Cena regularna: 25,90 zł brutto/1szt.-0%

KnaufKNAUF Kątownik do UA 100 do łączenia i stabilizacji konstrukcji profili UA, 24 szt., 619787
123,95 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 122,88 zł/1szt.+1%Cena regularna: 129,28 zł brutto/1szt.-4%

KnaufKNAUF SM K600 25 kg klej do zatapiania siatki w warstwie zbrojącej, pal. ma 48 szt., 544424
34,63 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 34,33 zł/1szt.+1%Cena regularna: 36,92 zł brutto/1szt.-6%

KnaufKNAUF Kurt 75 m taśma spoinowa z włókna szklanego do płyt GK, 75 m, 99382
94,65 zł brutto/1Rolka(1,26 zł / m brutto)

KnaufKNAUF Diamant Screw XTN 3,9 38 mm wkręty do płyt Diamant, 1000 szt., 669562
89,53 zł brutto/1opakowanie(0,09 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF K2 Żelowy 25 kg elastyczny klej żelowy do płytek, pal. ma 48 szt., 666535
66,33 zł brutto/1szt.

KnaufKNAUF K4 Szary 25 kg wysokoelastyczny klej do płytek, pal. ma 48 szt., 666537
65,43 zł brutto/1szt.







