Knauf
( ilość produktów: 185 )
KnaufKNAUF Profil UW 75/40/0,55, długość 3000 mm, wiązka ma 18 szt., pal. ma 162 szt., 865857
16,74 zł brutto/3metry bieżące

KnaufKNAUF Hydro Flex narożnik wewnętrzny do hydroizolacji, 544393
8,17 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 8,68 zł/1szt.-5%Cena regularna: 8,60 zł brutto/1szt.-5%

KnaufKNAUF Hydro Flex narożnik zewnętrzny do hydroizolacji, 544395
8,17 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 8,68 zł/1szt.-5%Cena regularna: 8,60 zł brutto/1szt.-5%

KnaufKNAUF KZW 700 25 kg klej zbrojony włóknem do systemów ociepleń, pal. ma 48 szt., 544427
41,93 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,57 zł/1szt.+1%Cena regularna: 44,72 zł brutto/1szt.-6%

KnaufKNAUF Diamant Screw XTB 3,9 55 mm wkręty do płyt Diamant, 500 szt./op., 669795
62,71 zł brutto/1opakowanie(0,13 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF FN 4,3 65 mm wkręty do mocowania profili i elementów konstrukcji, 250 szt., 708568
61,50 zł brutto/1opakowanie(0,25 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Drystar LN 3,9 11 mm wkręty do konstrukcji metalowych, 1000 szt., 672518
102,46 zł brutto/1szt.

KnaufKNAUF Profil UD 28/25/0,55, długość 3000 mm, wiązka ma 24 szt., pal. ma 288 szt., 853146
8,61 zł brutto/3metry bieżące(2,87 zł / m brutto)

KnaufKNAUF Profil UD 28/25/0,55, długość 4000 mm, wiązka ma 24 szt., pal. ma 288 szt., 853148
129,80 zł brutto/44metry bieżące

KnaufKNAUF Profil UW 100/40/0,55, długość 3000 mm, wiązka ma 12 szt., pal. ma 108 szt., 865860
24,39 zł brutto/3metry bieżące(8,13 zł / m brutto)

KnaufKNAUF Uniflott 25 kg masa szpachlowa do spoinowania płyt GK, pal. 42 szt., 791539
185,00 zł brutto/25kg(7,40 zł / kg brutto)

KnaufKNAUF Profil CW 50/50/0,55, długość 3000 mm, wiązka ma 12 szt., pal. ma 144 szt., 865819
16,17 zł brutto/3metry bieżące(5,39 zł / m brutto)

KnaufKNAUF Profil UW 50/40/0,55, długość 3000 mm, wiązka ma 24 szt., pal. ma 216 szt., 865854
19,41 zł brutto/3metry bieżące(6,47 zł / m brutto)

KnaufKNAUF Putzgrund 20 kg podkład pod tynki strukturalne do wnętrz i na elewacje, pal. ma 24, 68668
162,58 zł brutto/1opakowanie(8,13 zł / kg brutto)

KnaufKNAUF Profil CD 60/27/0,55, długość 4000 mm, wiązka ma 12 szt., pal. ma 180 szt., 853094
17,88 zł brutto/4metry bieżące(4,47 zł / m brutto)

KnaufKNAUF Łącznik krzyżowy zatrzaskowy CD CD, 100 szt., 3446
133,51 zł brutto/1opakowanie(1,34 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Strug do krawędzi płyt GK, 79884
228,20 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 242,33 zł/1szt.-5%Cena regularna: 229,13 zł brutto/1szt.-0%

KnaufKNAUF Wkręt do Aquapanel Ind/Out SB25 z wiertłem/250szt
89,91 zł brutto/1opakowanie(0,36 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Wkręt do metalu TN 4,2 x 70 mm ( 250 szt )
38,37 zł brutto/1opakowanie(0,15 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Farba silikonowa baza A15 I kolor (Baza A)
299,87 zł brutto/1szt.(19,99 zł / l brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 353,80 zł/1szt.-15%Cena regularna: 301,09 zł brutto/1szt.-0%

KnaufKNAUF Farba silikonowa baza A 5l kolor
137,08 zł brutto/1opakowanie(27,42 zł / l brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 161,73 zł/1opakowanie-15%Cena regularna: 138,00 zł brutto/1opakowanie-1%

KnaufKNAUF Mieszadło do gotowych mas szpachlowych
303,38 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 322,14 zł/1szt.-5%Cena regularna: 304,62 zł brutto/1szt.-0%













