Knauf
( ilość produktów: 185 )
KnaufKNAUF TN 3,5 35 mm na taśmie wkręty do szybkiego montażu płyt GK, 1000 szt., 668477
104,01 zł brutto/1opakowanie(0,10 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF TN 3,5 25 mm na taśmie wkręty do szybkiego montażu płyt GK, 1000 szt./taśma, 668474
91,05 zł brutto/1opakowanie(0,09 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Grzebień do glazury 300 130 mm, ząb 10 mm, 550667
49,32 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 52,36 zł/1szt.-5%Cena regularna: 49,52 zł brutto/1szt.-0%

KnaufKNAUF Diamant Screw XTB 3,9 38 mm wkręty do płyt Diamant, 1000 szt., 66979
91,17 zł brutto/1opakowanie(0,09 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 100,40 zł/1opakowanie-9%Cena regularna: 91,54 zł brutto/1opakowanie-0%

KnaufKNAUF Diamant Screw XTN 3,9 33 mm wkręty do płyt Diamant, 1000 szt., 669561
63,49 zł brutto/1opakowanie(0,06 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 69,41 zł/1opakowanie-8%Cena regularna: 63,75 zł brutto/1opakowanie-0%

KnaufKNAUF Cleaneo Cap zestaw montażowy do perforacji 12Q, 1 zestaw/op., 582033
370,29 zł brutto/1komplet(0,74 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 289,47 zł/1komplet+27%Cena regularna: 371,80 zł brutto/1komplet-0%

KnaufKNAUF FN 4,3 35 mm wkręty do mocowania profili i elementów konstrukcji, 500 szt., 708567
66,90 zł brutto/1opakowanie(0,13 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Finish Grund 5 kg grunt pod masy i gładzie szpachlowe, pal. ma 128 szt., 838826
41,63 zł brutto/1szt.(8,33 zł / l brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,48 zł/1szt.+11%Cena regularna: 66,00 zł brutto/1szt.-37%

KnaufKNAUF Finish Grund 10 kg grunt pod masy i gładzie szpachlowe, pal. ma 60 szt., 838851
72,62 zł brutto/1opakowanie(7,26 zł / l brutto)

KnaufKNAUF Dylatacja 10/80 do otworów drzwiowych, długość 1800 mm, 20 szt./op., 861596
43,62 zł brutto/1szt.(24,23 zł / m brutto)

KnaufKNAUF Łącznik noniuszowy do łączenia elementów wieszaków noniuszowych, 100 szt., 21638
111,01 zł brutto/1opakowanie(1,11 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF AQUAPANEL Outdoor 900 1200 mm, pal. ma 50 szt. 54 m2, 63117
107,95 zł brutto/1.08metry kwadratowe

KnaufKNAUF Pł. AQUAPANEL Outdoor 12,5 mm 900x2400 mm do elewacji i ścian zewnętrznych, 30 sz, 457318
220,23 zł brutto/2.16metry kwadratowe

KnaufKNAUF Grundiermittel 90 15 kg środek gruntujący do przygotowania podłożpal. ma 24 szt., 473257
255,21 zł brutto/1szt.(0,02 zł / g brutto)

KnaufKNAUF Elastic Plus 5 kg jasnoszara fuga elastyczna do spoinowania płytek, 5 kg/op., 201737
40,35 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 47,60 zł/1szt.-15%Cena regularna: 44,59 zł brutto/1szt.-10%

Knaufpł.KNAUF"DIAMANT"HF13 2600x1200x12,5mm (pal. 50szt.)
91,68 zł brutto/1szt.(29,34 zł / m² brutto)

KnaufKNAUF Łącznik krzyżowy UA 50/40 z CD 60/27 do sufitów dwupoziomowych D116, 50 szt., 68986
109,44 zł brutto/1opakowanie(2,19 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF AQUAPANEL Maxi Screw SB 39 wkręty do płyt AQUAPANEL Indoor i Outdoor, 250 szt., 58549
158,66 zł brutto/1opakowanie(0,63 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 168,46 zł/1opakowanie-5%Cena regularna: 167,54 zł brutto/1opakowanie-5%

KnaufKNAUF Taśma akustyczna 50 mm 30 m do profili suchej zabudowy, 30 m., 69366
27,75 zł brutto/1szt.(0,93 zł / m brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 27,51 zł/1szt.+1%Cena regularna: 28,53 zł brutto/1szt.-3%

KnaufKNAUF Taśma akustyczna 70 mm 30 m do profili suchej zabudowy, 30 m., 69367
38,17 zł brutto/1szt.(1,27 zł / m brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,84 zł/1szt.+1%Cena regularna: 39,26 zł brutto/1szt.-3%

KnaufKNAUF Taśma akustyczna 95 mm 30 m do profili suchej zabudowy, 30 m., 69368
49,74 zł brutto/1szt.(1,66 zł / m brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 49,31 zł/1szt.+1%Cena regularna: 51,14 zł brutto/1szt.-3%

KnaufKNAUF Profil CW 100/50/0,55, długość 3000 mm, wiązka ma 12 szt., pal. ma 108 szt., 865844
21,54 zł brutto/3metry bieżące(7,18 zł / m brutto)

KnaufKNAUF Profil CW 50/50/0,55, długość 4000 mm, wiązka ma 12 szt., pal. ma 144 szt., 865808
23,76 zł brutto/4metry bieżące(5,94 zł / m brutto)

KnaufKNAUF Profil UW 75/40/0,55, długość 4000 mm, wiązka ma 18 szt., pal. ma 162 szt., 865859
23,40 zł brutto/4metry bieżące(5,85 zł / m brutto)

KnaufKNAUF Profil CD 60/27/0,55, długość 3000 mm, wiązka ma 12 szt., pal. ma 180 szt., 853092
12,84 zł brutto/3metry bieżące(4,28 zł / m brutto)

KnaufKNAUF Super Finish 5, 4 kg gotowa masa do wygładzania ścian, sufitów i płyt GK, pal. 120, 261831
40,84 zł brutto/1szt.(0,01 zł / g brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 40,48 zł/1szt.+1%Cena regularna: 41,51 zł brutto/1szt.-2%

KnaufKNAUF Siatka tynkarska 10 10 mm, 50 m2 niebieska, PROFIX, 50 m2/rolka, 452016
187,20 zł brutto/1szt.

KnaufKNAUF Goldband 30 kg ręczny tynk gipsowy do ścian i sufitów, pal. ma 40 szt., 2864
44,85 zł brutto/0.033j.m.

KnaufKNAUF Nóż do gładzi 45 cm do nakładania i wygładzania mas szpachlowych, 421911
151,16 zł brutto/1szt.

KnaufKNAUF Farba silikonowa 15 l baza B, do malowania i wykańczania elewacji pal. ma 24 szt., 102218
299,87 zł brutto/1opakowanie(19,99 zł / l brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 353,80 zł/1opakowanie-15%Cena regularna: 326,18 zł brutto/1opakowanie-8%





