Chemia budowlana
( ilość produktów: 288 )
SikaSika SikaBond T8 wodoszczelny klej elastyczny beż 10l op. 13,4 kg
735,92 zł brutto/1opakowanie(54,92 zł / kg brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 639,94 zł/1opakowanie+15%Cena regularna: 736,00 zł brutto/1opakowanie-0%

KabeKABE Novalit F 10l farba polikrzemianowa (Baza A)
3 365,30 zł brutto/10Litrów(336,53 zł / l brutto)

SikaSikafloor 400 N Elastic RAL 7040 6kg preparaty na bazie polimerów syntetycznych
638,23 zł brutto/1szt.(0,11 zł / g brutto)

SikaSikafloor-150 – Uniwersalna żywica gruntująca i podkładowa (A+B), Bezbarwna 2,5kg+0,5kg (3kg)
593,26 zł brutto/1komplet(197,75 zł / kg brutto)

SikaSikadur 31 CF Normal 1,2kg preparat na masie żywicy epoksydowej, konstrukcyjny szary klej
240,35 zł brutto/1szt.(200,29 zł / kg brutto)

KnaufKNAUF Farba silikonowa baza A 5l kolor
137,08 zł brutto/1opakowanie(27,42 zł / l brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 161,73 zł/1opakowanie-15%Cena regularna: 138,00 zł brutto/1opakowanie-1%

RigipsRIGIPS RIGITON Mix masa do spoinowania 600 ml*
84,02 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 85,19 zł/1szt.-1%Cena regularna: 85,19 zł brutto/1szt.-1%

KnaufKNAUF Goldband 10 kg ręczny tynk gipsowy do ścian i sufitów, pal. ma 100 szt. 94713
19,92 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 21,14 zł/1szt.-5%Cena regularna: 21,23 zł brutto/1szt.-6%


























