Chemia budowlana
( ilość produktów: 288 )
KnaufKNAUF AQUAPANEL Cement Board Joint Filler 20 kg, pal. ma 40 szt., 131094
290,62 zł brutto/1szt.(14,53 zł / kg brutto)

SikaSika SikaMur -110 MASONRY 25 kg. zaprawa murarska kl.M10
21,44 zł brutto/1opakowanie(0,86 zł / kg brutto)

ProtektorListwa Przyokienna PVC 10mm dł. 3,0m PROTEKTOR (3712) – Profil Dylatacyjny | Opakowanie 60 szt.
9,20 zł brutto/1szt.(3,07 zł / m brutto)

SikaSikaGrout-4R – Szybkowiążąca zaprawa podlewkowa, bezskurczowa i wysokowytrzymała, 25kg
73,13 zł brutto/1opakowanie

SikaSikaCem Winter – Domieszka przeciwmrozowa do betonu i zapraw (do -10°C), 1kg
18,35 zł brutto/1szt.(18,35 zł / kg brutto)

SikaSikaCem Level – Domieszka do jastrychów na ogrzewanie podłogowe, plastyfikator, 5kg
35,61 zł brutto/1szt.(7,12 zł / kg brutto)

SikaSikafloor-400 N Elastic+ – Płynna membrana poliuretanowa na balkony i tarasy, UV-odporna, RAL 7024, 6kg
600,28 zł brutto/1szt.(0,10 zł / g brutto)

SoproSOPRO HE 449 emulsja przyczepna do szpachli 5kg
199,64 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 194,88 zł/1szt.+2%Cena regularna: 209,79 zł brutto/1szt.-5%

KnaufKNAUF Paca do zacierania tynków do ręcznego wykańczania powierzchni, 587494
25,80 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 27,40 zł/1szt.-5%Cena regularna: 25,90 zł brutto/1szt.-0%

SoproSOPRO FLOOR WS 3.50 3-50mm 290 op. 25kg WYLEWKA SAMOPOZIOMUJĄCA pal. 40szt
56,27 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 53,13 zł/1szt.+5%Cena regularna: 59,23 zł brutto/1szt.-5%

























