Chemia budowlana
( ilość produktów: 288 )
SoudalSOUDAL Specjal.uszcz.dekarski bezbarwny 280 mL (SKU)
33,59 zł brutto/1szt.(119,96 zł / l brutto)

SoudalSOUDAL Akryl do tynków tradycyjnycyh biały 280 mL fasadowy
12,58 zł brutto/1szt.(44,93 zł / l brutto)

SoudalSOUDAL Poliuretanowy klej do styropianu 750ml Soudatherm Fasada
36,66 zł brutto/1szt.(48,88 zł / l brutto)

SoudalSOUDAL Pianka pistoletowa SOUDAFOAM CLASSIC 750ml (SKU)
35,20 zł brutto/1szt.(46,93 zł / l brutto)

SoudalSOUDAL Wyciskacz szkieletowy do uszczelniaczy 310 ml PROFESJONALNY czarny
86,42 zł brutto/1szt.

MapeiMAPEI Lampocem błyskawiczny cement montażowy op. 5kg
65,00 zł brutto/1opakowanie(13,00 zł / kg brutto)

MapeiMAPEI Mapesil AC Zero 103 Księżycowy Biały op. 310 ml
78,00 zł brutto/1szt.(25,16 zł / 100ml brutto)

KerakollWylewka Żelowa Samopoziomująca Kerakoll Planogel Ultra 1-30mm 25kg
69,75 zł brutto/25kg(2,79 zł / kg brutto)



























