Akcesoria do suchej zabudowy
( ilość produktów: 281 )
Akcesoria do suchej zabudowy IDSWkręt samowiercący IDS SDS-S35 S2/C3 3,5x35 mm do profili stalowych 2mm (200 szt.)
36,16 zł brutto/1opakowanie(0,18 zł / szt. brutto)

Akcesoria do suchej zabudowy IDSUWAGA- spr KOD - IDS Wkręty Samowiercące SDS S35 3,5x35mm 200szt. do Profili UA i LGS Klasa C3
46,82 zł brutto/1opakowanie(0,23 zł / szt. brutto)

Akcesoria do suchej zabudowy IDSMetalowa kotwa rozporowa IDS SPAC 6x32mm z wkrętem 5,5x38mm | 40szt. – Do betonu komórkowego
45,81 zł brutto/1opakowanie(1,15 zł / szt. brutto)

PrzybyszKANAŁ PŁASKI DŁUGOŚCI 1,0 mb rozm 110x55 kolor BI PRZYBYSZ
23,05 zł brutto/1szt.(23,05 zł / m brutto)

PrzybyszPRZEWODY ALUMINIOWE TYPU FLEX DŁ. 3M rozm ŚR.100 kolor SREBRNY SPIRO PRZYBYSZ
31,63 zł brutto/1szt.(10,54 zł / m brutto)

PrzybyszPRZEWODY ALUMINIOWE TYPU FLEX DŁ. 3M rozm ŚR.125 kolor SREBRNY SPIRO PRZYBYSZ
32,94 zł brutto/1szt.(10,98 zł / m brutto)

PrzybyszPRZEWODY ALUMINIOWE TYPU FLEX DŁ. 3M rozm ŚR.150 kolor SREBRNY SPIRO PRZYBYSZ
28,15 zł brutto/1szt.(9,38 zł / m brutto)

KnaufKNAUF Nóż krążkowy do cięcia pasków płyt GK, 550747
211,33 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 224,39 zł/1szt.-5%Cena regularna: 212,19 zł brutto/1szt.-0%

KnaufKNAUF Wkręt do Aquapanel Ind/Out SB25 z wiertłem/250szt
89,91 zł brutto/1opakowanie(0,36 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF WKRĘTY DO SZYBKIEGO MONT. Z BOREM TB 3,5x55 (500)
78,13 zł brutto/1opakowanie(0,16 zł / szt. brutto)

IsoverISOVER Taśma do folii paroizolacyjnej jednostronna klejaca Vario KB1
112,44 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 106,22 zł/1szt.+5%Cena regularna: 119,86 zł brutto/1szt.-6%
![klej do spoin Fermacell,tubka 310ml (475 g) 25szt/karton [79223/79023]](/hpeciai/cdbcf10138b7fc948e5375b1d7152249/pol_il_klej-do-spoin-Fermacell-tubka-310ml-475-g-25szt-karton-79223-79023-3301.jpg)
Fermacellklej do spoin Fermacell,tubka 310ml (475 g) 25szt/karton [79223/79023]
53,67 zł brutto/1szt.

KnaufKNAUF Łącznik krzyżowy zatrzaskowy CD CD, 100 szt., 3446
133,51 zł brutto/1opakowanie(1,34 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Strug do krawędzi płyt GK, 79884
228,20 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 242,33 zł/1szt.-5%Cena regularna: 229,13 zł brutto/1szt.-0%

KnaufKNAUF Wkręt do metalu TN 4,2 x 70 mm ( 250 szt )
38,37 zł brutto/1opakowanie(0,15 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Klej do spoin płyt AQUAPANEL 310ml
62,81 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 66,70 zł/1szt.-5%Cena regularna: 66,34 zł brutto/1szt.-5%



















