Akcesoria do suchej zabudowy
( ilość produktów: 281 )
RigipsRIGIPS Wkręty "Pchełki" 3,9x11 mm 1000 szt. TEX
57,93 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 57,43 zł/1szt.+1%Cena regularna: 59,02 zł brutto/1szt.-2%

RigipsRIGIPS Wkręty płyta - płyta 5,5x38 mm 500 szt.
128,83 zł brutto/1opakowanie(0,26 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF FN 4,3 35 mm wkręty do mocowania profili i elementów konstrukcji, 500 szt., 708567
66,90 zł brutto/1opakowanie(0,13 zł / szt. brutto)

RigipsRIGIPS Dybel sufitowy stalowy 6x40 mm op.100 szt bierbach Do zawieszania konstr.sufitów podw.
123,23 zł brutto/1opakowanie(1,23 zł / szt. brutto)

RigipsRIGIPS Dybel sufitowy stalowy 6x65 mm op.100 szt bierbach Do zawieszania konstr.sufitów podw.
197,13 zł brutto/1opakowanie(1,97 zł / szt. brutto)

RigipsRIGIPS Wkręty TN 3,5x25 mm 200 sztuk konfekcja
13,38 zł brutto/1opakowanie(0,07 zł / szt. brutto)

RigipsRIGIPS Taśma akustyczna uszczelniająca piankowa RIGIPS o szerkości 50 mm, gr. 3 mm i dł. 30 m
31,18 zł brutto/1Rolka(1,04 zł / m brutto)

RigipsRIGIPS Taśma akustyczna uszczelniająca piankowa RIGIPS o szerkości 70 mm, gr. 3 mm i dł. 30 m
38,71 zł brutto/1Rolka(1,29 zł / m brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 38,38 zł/1Rolka+1%Cena regularna: 40,46 zł brutto/1Rolka-4%

RigipsRIGIPS Taśma akustyczna uszczelniająca piankowa RIGIPS o szerkości 95 mm, gr. 3 mm i dł. 30 m
56,07 zł brutto/1Rolka(1,87 zł / m brutto)

RigipsRIGIPS Wkręty TN 3,5x45 mm 500 szt. A-D-06-0A
31,40 zł brutto/1opakowanie(0,06 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 33,35 zł/1opakowanie-5%Cena regularna: 31,90 zł brutto/1opakowanie-2%

RigipsRIGIPS Wkręty TN 3.5x35 mm 200 sztuk konfekcja
16,60 zł brutto/1opakowanie(0,08 zł / szt. brutto)

SiniatSINIAT Wkręty FixDens 4.2 x 42 mm do twardych płyt technicznych, op. 500 szt., 4087182
124,11 zł brutto/1opakowanie(0,25 zł / szt. brutto)

SiniatSINIAT Wkręty FixDens 4.5 x 80 mm do twardych płyt technicznych, op. 200 szt., 4088207
145,28 zł brutto/1opakowanie

SiniatSINIAT Wkręty FixDens 4.2 x 60 mm do twardych płyt technicznych, op. 250 szt., 4087183
96,53 zł brutto/1opakowanie(0,39 zł / szt. brutto)

SiniatSINIAT Wkręt NIDA płyta płyta 5,0 x 35 mm, 500 szt., do łączenia płyt GK, 4042508
138,61 zł brutto/1opakowanie(0,28 zł / szt. brutto)

SiniatSINIAT kołek rozporowy szybkiego montażu NIDA 6x60 mm, 200 szt. 4042480 bierbach
41,33 zł brutto/1opakowanie

RigipsRIGIPS Taśma akustyczna uszczelniająca piankowa RIGIPS o szerkości 30 mm, gr. 3 mm i dł. 30 m
17,89 zł brutto/1Rolka(0,60 zł / m brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 19,54 zł/1Rolka-8%Cena regularna: 19,00 zł brutto/1Rolka-6%

SiniatSINIAT Wkręty FixDens 4.2 x 25 mm do twardych płyt technicznych, op. 500 szt., 4087181
84,05 zł brutto/1opakowanie(0,17 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF G K Start 25 kg masa szpachlowa do spoinowania płyt GK, pal. ma 48 szt., 585202
50,12 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 48,70 zł/1szt.+2%Cena regularna: 52,53 zł brutto/1szt.-5%

SiniatBlachowkręty na taśmie NIDA 3,5x35 mm 1000 szt Siniat Taśma !!!!!
124,98 zł brutto/1opakowanie(0,12 zł / szt. brutto)















