Akcesoria do suchej zabudowy
( ilość produktów: 281 )
KnaufKNAUF Zszywki typ 4/23 do mocowania materiałów wykończeniowych, 1 op., 545613
35,15 zł brutto/1szt.

KnaufKNAUF FN 4,3 65 mm wkręty do mocowania profili i elementów konstrukcji, 250 szt., 708568
61,50 zł brutto/1opakowanie(0,25 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Drystar LN 3,9 11 mm wkręty do konstrukcji metalowych, 1000 szt., 672518
102,46 zł brutto/1szt.
![taśma wzmacniająca AWS "FERMACELL" 30mx10cm [79250]](/hpeciai/33b6a12801ae75f807e6aa36ae5d1cf5/pol_il_tasma-wzmacniajaca-AWS-FERMACELL-30mx10cm-79250-3306.jpg)
Fermacelltaśma wzmacniająca AWS "FERMACELL" 30mx10cm [79250]
274,23 zł brutto/1szt.(9,14 zł / m brutto)

ProtektorListwa PVC do Płyt G-K z Uszczelką Jotka 12,5mm dł. 2,5m PROTEKTOR (3736) – Samoprzylepna
13,07 zł brutto/1szt.(5,23 zł / m brutto)

Narożnik Aluminiowy Perforowany 23x23 mm POL-MET | Profil do Suchej Zabudowy i Tynków 2,5 mb
3,01 zł brutto/1szt.(1,20 zł / m brutto)

Narożnik Aluminiowy Perforowany 23x23 mm POL-MET dł. 3 m | Profil do Suchej Zabudowy i Tynków
3,32 zł brutto/1szt.(1,11 zł / m brutto)

PÓŁNAROŻNIK Alum.Perforowany 2,5Mb
2,68 zł brutto/1szt.(1,07 zł / m brutto)

PÓŁNAROŻNIK Alum.Perforowany 3,0Mb
3,23 zł brutto/1szt.

Narożnik Aluminiowy PRICK 3,0 m POL-MET | Profil Perforowany do Gładzi i G-K
5,18 zł brutto/1szt.(1,73 zł / m brutto)

Narożnik Aluminiowy do Łuków 3,0 m POL-MET | Profil Elastyczny do Płyt G-K
5,36 zł brutto/1szt.(1,79 zł / m brutto)

Komplet Montażowy do Profili UA M8 | Śruba + Podkładka + Nakrętka POL-MET
0,82 zł brutto/1szt.

Wieszak Bezpośredni ES 60/125 mm POL-MET | Element Mocujący CD 60 | 100 szt.
0,98 zł brutto/1szt.

Wieszak Bezpośredni ES 60/250 mm POL-MET | Element Mocujący CD 60 | 100 szt.
1,54 zł brutto/1szt.

Wieszak Bezpośredni ES 60/75 mm POL-MET | Element Mocujący Profil CD 60
0,49 zł brutto/1szt.

Akcesoria do suchej zabudowy IDSBlachowkręt IDS ARROW 3,5x35 mm do profili stalowych 1,0mm (400 szt.)
32,53 zł brutto/1opakowanie(0,08 zł / szt. brutto)

Akcesoria do suchej zabudowy IDSIDS Wkręty Samowiercące SlimHead Blue 4,2x12mm 250szt. Wkręt Płaski Łeb do Profili
57,00 zł brutto/1opakowanie(0,23 zł / szt. brutto)

Akcesoria do suchej zabudowy IDSIDS Wkręty Samowiercące SlimHead Ultra 4,2x13mm 250szt. Płaski Łeb 0,7mm plus BIT PH2
54,10 zł brutto/1opakowanie(0,22 zł / szt. brutto)

Akcesoria do suchej zabudowy IDSMetalowa kotwa rozporowa IDS SPACK 8x38 mm do betonu komórkowego z wkrętem (20 szt.)
33,74 zł brutto/1opakowanie(1,69 zł / szt. brutto)

Akcesoria do suchej zabudowy IDSWkręt łączeniowy IDS Board-to-Board HARD 5,0x30 mm do płyt G-K akustycznych (500 szt.) płyta - płyta
74,29 zł brutto/1opakowanie(0,15 zł / szt. brutto)

Akcesoria do suchej zabudowy IDSGwóźdź klinowy IDS GKS-0640 6,0x40 mm do betonu i systemów PPOŻ (50 szt.)
48,35 zł brutto/1opakowanie(0,97 zł / szt. brutto)

Akcesoria do suchej zabudowy IDSŁącznik HatClip 30 (5906506982107). Wydajność: ~3,5szt/m2. Dystans od 15mm. Do profili kapeluszowych 48x15. Opakowanie 25szt
50,61 zł brutto/1opakowanie(2,02 zł / szt. brutto)













