Akcesoria do suchej zabudowy
( ilość produktów: 281 )
SiniatSINIAT Sprężynka dwuhakowa, op. 200 szt. SWD do petów sufitowychy, 4042393
1,93 zł brutto/1szt.

KnaufKNAUF Klamra do wieszaka noniuszowego, 100 szt., 3437
50,67 zł brutto/1opakowanie(0,51 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Łącznik jednopoziomowy CD CD do łączenia profili CD 60/27, 50 szt., 3447
429,09 zł brutto/1opakowanie(8,58 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Taśma wzmacniająca z włókna szklanego 25 m do spoinowania płyt GK, 25 m, 3698
5,41 zł brutto/1szt.(0,22 zł / m brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 5,74 zł/1szt.-5%Cena regularna: 5,88 zł brutto/1szt.-8%

KnaufKNAUF Szpachla do płyt GK 150 mm z bitem stal nierdzewna, 4689
42,56 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 45,19 zł/1szt.-5%Cena regularna: 42,73 zł brutto/1szt.-0%

KnaufKNAUF AQUAPANEL Maxi Screw SN 39 4,2 39 mm do mocowania pł. AQUAPANEL, 500 szt., 53500
154,53 zł brutto/1opakowanie(0,31 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF TN 3,5 25 mm wkręty do szybkiego montażu płyt GK, 1000 szt., 62547
47,06 zł brutto/1opakowanie(0,05 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF TN 3,5 35 mm wkręty do szybkiego montażu płyt GK, 1000 szt./op., 62548
60,27 zł brutto/1opakowanie(0,06 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF LB 3,5 9,5 mm samowiercące wkręty do łączenia profili metalowych, 1000 szt./op., 74028
42,22 zł brutto/1opakowanie(0,04 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 44,84 zł/1opakowanie-5%Cena regularna: 42,39 zł brutto/1opakowanie-0%

KnaufKNAUF Wkręty do Aquapanel Ind/Out SN 25 1000szt
277,92 zł brutto/1opakowanie(0,28 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Taśma narożnikowa 52 mm z wkładką metalową płyt GK, 30 m., 91245
83,86 zł brutto/1Rolka(2,80 zł / m brutto)

KnaufKNAUF Wkręty gips gips 5,5 38 mm do mocowania drugiej warstwy płyt GK, 1000 szt., 158762
194,58 zł brutto/1opakowanie(0,19 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 206,62 zł/1opakowanie-5%Cena regularna: 195,38 zł brutto/1opakowanie-0%

SiniatSINIAT Wieszak do poddaszy Nida WP 60 250mm , grzybek op. 100 szt. 4043170
3,34 zł brutto/1szt.

SiniatSINIAT kołek rozporowy szybkiego montażu NIDA 8x60 mm,100 szt. 4042483 bierbach
33,64 zł brutto/1opakowanie

KnaufKNAUF Hartmut M5 60 kołek do mocowania ciężkich elementów w płytach GK, 50 szt., 131376
278,46 zł brutto/1opakowanie(5,57 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 295,68 zł/1opakowanie-5%Cena regularna: 310,68 zł brutto/1opakowanie-10%

KnaufKNAUF Kołek metalowy sufitowy GS 6x65mm, op. 100szt. bierbach dybel sufitowy 282925
75,68 zł brutto/1opakowanie(0,08 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Wkręt do metalu 3,5 55 mm do suchej zabudowy, 500 szt./op., 426400
43,94 zł brutto/1opakowanie(0,09 zł / szt. brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 46,66 zł/1opakowanie-5%Cena regularna: 59,99 zł brutto/1opakowanie-27%

SiniatSINIAT Taśma narożnikowa Nida z wkładką metalową 50 mm, 30 mb, 4079229
65,30 zł brutto/1Rolka(2,18 zł / m brutto)

KnaufKNAUF Putzgrund 5 kg podkład pod tynki strukturalne, kolor 100, pal. ma 60 szt., 102207
63,90 zł brutto/1opakowanie(12,78 zł / kg brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 75,38 zł/1opakowanie-15%Cena regularna: 64,16 zł brutto/1opakowanie-0%

KnaufKNAUF Hydro Flex 12 cm 10 m taśma uszczelniająca do hydroizolacji, 10 m, 5356
80,49 zł brutto/1Rolka(8,05 zł / m brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 79,79 zł/1Rolka+1%Cena regularna: 86,46 zł brutto/1Rolka-7%

SiniatSINIAT Wkręt samowiercący z borem NIDA 3,5 x 35 mm do grubych profili met., 1000 szt., 4042502
89,16 zł brutto/1opakowanie(0,09 zł / szt. brutto)

SiniatSINIAT Wkręt NIDA 3,5 x 35 mm do profili metalowych, 1000 szt. 4042496
60,31 zł brutto/1opakowanie(0,06 zł / szt. brutto)

SiniatSINIAT Wkręt 4,2 x 13 mm TEX Flat head, 500 szt., pchełki z borem do profili metalowych, 4058881
71,65 zł brutto/1opakowanie(0,14 zł / szt. brutto)

SiniatSINIAT Wkręt NIDA na taśmie 3,5 x 25 mm, 1000 szt. do profili magazynkowy, 4055366
98,40 zł brutto/1opakowanie(0,10 zł / szt. brutto)

SiniatSINIAT Wkręt do drewna Nida 3,5 x 45 mm, 500 szt., do mocowania płyt GK, 4042505
50,72 zł brutto/1opakowanie(0,10 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF Grzebień do glazury 300 130 mm, ząb 8 mm do nakładania kleju do płytek, 550668
49,32 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 52,36 zł/1szt.-5%Cena regularna: 49,52 zł brutto/1szt.-0%

KnaufKNAUF Wkręty TN 3,5 45 mm do szybkiego montażu płyt GK, 500 szt., 592980
35,44 zł brutto/1opakowanieNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,64 zł/1opakowanie-5%Cena regularna: 35,59 zł brutto/1opakowanie-0%








