Narzędzia glazurnicze
( ilość produktów: 242 )
MapeiMAPEI MapeLevel ProWDG Spacer C 1,0 mm op. 250 szt.
76,00 zł brutto/1opakowanie(0,30 zł / szt. brutto)

MapeiMAPEI MapeLevel ProWDG Spacer C 2,0 mm op. 250 szt.
74,00 zł brutto/1opakowanie(0,30 zł / szt. brutto)

MapeiMAPEI MapeLevel ProWDG Spacer C 1,5 mm op. 250 szt.
75,50 zł brutto/1opakowanie(0,30 zł / szt. brutto)

KnaufKNAUF K4 Żelowy 25 kg wysokoelastyczny klej żelowy do płytek, pal. ma 48 szt., 666538
71,24 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 84,04 zł/1szt.-15%Cena regularna: 75,22 zł brutto/1szt.-5%

SoproCement fuga elastomerowa SOPRO 9517A_SAPHIR, beżowa 1-6mm, 2kg
21,43 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 25,08 zł/1szt.-14%Cena regularna: 23,31 zł brutto/1szt.-8%






























