Narzędzia glazurnicze
( ilość produktów: 242 )
SikaSIKA Sikaflex-11FC Purform betonowo-szary 300ml Masa uszczelniająca (SKU)
49,99 zł brutto/1szt.(16,66 zł / 100ml brutto)

SikaSIKA Sikaflex-11FC Purform black (czarny) 300ml Masa uszczelniająca
49,99 zł brutto/1szt.(16,66 zł / 100ml brutto)

SikaSIKA Sikaflex-11FC Purform beige (beżowy) 300ml Masa uszczelniająca
57,48 zł brutto/1szt.(19,16 zł / 100ml brutto)

SikaSIKA Sikaflex-11FC Purform biały 300ml Masa uszczelniająca
49,99 zł brutto/1szt.(16,66 zł / 100ml brutto)

SikaSIKASikaflex-11FC Purform tile red 300ml Masa uszczelniająca(czerwień ceramiczna)
60,68 zł brutto/1szt.(20,23 zł / 100ml brutto)

SikaSIKA Sikaflex-11FC Purform light brown (jasny brąz) 300ml Masa uszczelniająca
57,48 zł brutto/1szt.(19,16 zł / 100ml brutto)

SikaSikaflex PRO-3 Uszczelniacz Purform concrete grey 600ML
74,05 zł brutto/1szt.(12,34 zł / 100ml brutto)

SikaSIKA PCI Pecimor 2K – Dwuskładnikowa masa bitumiczna, grubowarstwowa izolacja przeciwwodna, 30L
360,38 zł brutto/1szt.(12,01 zł / l brutto)

KubalaSMART LEVEL klipsy 3.0mm 800 szt. + wiadro 20L
156,09 zł brutto/1opakowanie(0,20 zł / szt. brutto)

ArdexArdex 8 20kg Masa uszczelniająca składnik płynny
1 287,54 zł brutto/1opakowanie(64,38 zł / kg brutto)

ArdexARDEX COLAFIX 8x8 /25kg cementowa zaprawa klejowa
147,00 zł brutto/1opakowanie(0,01 zł / g brutto)

ArdexArdex 9 20kg Masa uszczelniająca skłądnik proszkowy
282,51 zł brutto/1opakowanie(14,13 zł / kg brutto)

ArdexArdex 9 5kg Masa uszczelniająca składnik proszkowy
80,63 zł brutto/1opakowanie(16,13 zł / kg brutto)

ArdexArdex SE Silikon sanitarny JASNOSZARY / HELL GRAU 310 ml
61,52 zł brutto/1szt.(0,20 zł / ml brutto)

ArdexArdex X7G S elastyczna zaprawa klejowa szybka 25 kg
129,65 zł brutto/1opakowanie(0,01 zł / g brutto)

MapeiMAPEI Lampocem błyskawiczny cement montażowy op. 5kg
65,00 zł brutto/1opakowanie(13,00 zł / kg brutto)

MapeiMAPEI Mapelastic Zero A+B hydroizolacja op. 32 kg. pal. 40 op.
550,00 zł brutto/1komplet(17,19 zł / kg brutto)

MapeiMAPEI Mapesil AC Zero 103 Księżycowy Biały op. 310 ml
78,00 zł brutto/1szt.(25,16 zł / 100ml brutto)

















