Narzędzia glazurnicze
( ilość produktów: 242 )
SoproSOPRO RAM3 Szpachla wyrów. i renowac. 25kg 454/25
86,32 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 85,58 zł/1szt.+1%Cena regularna: 99,76 zł brutto/1szt.-13%

SoproSOPRO N0.1 400 EXTRA Wysoko elastyczna zaprawa klejowa extra 22,5 kg (SKU)
79,14 zł brutto/1szt.

SoproSOPRO S-klej 295 uelastyczniony do gresu C1TE op.22,5 kg
26,80 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 31,36 zł/1szt.-14%Cena regularna: 28,89 zł brutto/1szt.-7%

Weberweber.floor RAPID błysk.posadzka cementowa 10-100mm 25kg
57,50 zł brutto/25kg(2,30 zł / kg brutto)

SikaMasa uszczelniająca SIKAFLEX PRO-3 Purform BETONOWOSZARY opak. 600 ml
69,99 zł brutto/1szt.(11,67 zł / 100ml brutto)

ArdexArdex 8 5kg Masa uszczelniająca składnik płynny
353,91 zł brutto/1opakowanie(70,78 zł / kg brutto)

ArdexArdex RG Cleaner 1 L prep. do usuwania pozostałości fug epoksydowych
83,79 zł brutto/1szt.(83,79 zł / kg brutto)


















