Sika
( ilość produktów: 74 )
SikaSIKASikaflex-11FC Purform tile red 300ml Masa uszczelniająca(czerwień ceramiczna)
60,68 zł brutto/1szt.(20,23 zł / 100ml brutto)

SikaSIKA Sikaflex-11FC Purform light brown (jasny brąz) 300ml Masa uszczelniająca
57,48 zł brutto/1szt.(19,16 zł / 100ml brutto)

SikaSIKASikaflex-11 FC Purform basalt grey (grafit) 600mml Masa uszczelniająca
69,00 zł brutto/1szt.(11,50 zł / 100ml brutto)

SikaSIKA Sikaflex-11 FC Purform concrete grey (betonowo szary) 600ml (SKU)
690,00 zł brutto/10szt.(11,50 zł / 100ml brutto)

SikaSIKA Sikaflex-11 FC Purform brown (brązowy) 600 ml masa uszczelnijąca
69,00 zł brutto/1szt.(11,50 zł / 100ml brutto)

SikaSikaflex PRO-3 Uszczelniacz Purform concrete grey 600ML
74,05 zł brutto/1szt.(12,34 zł / 100ml brutto)

SikaSikaSeal-121 – Transparentny uszczelniacz rozpuszczalnikowy na dachy, odporny na UV i deszcz, 300ml
54,95 zł brutto/1szt.(18,32 zł / 100ml brutto)

SikaSIKA PCI Pecimor 2K – Dwuskładnikowa masa bitumiczna, grubowarstwowa izolacja przeciwwodna, 30L
360,38 zł brutto/1szt.(12,01 zł / l brutto)

SikaSikafloor-2510 W – Żywica epoksydowa do garaży i piwnic, paroprzepuszczalna, RAL 7040, zestaw 5kg
555,00 zł brutto/1szt.(111,00 zł / kg brutto)

SikaSika SikaMur -110 MASONRY 25 kg. zaprawa murarska kl.M10
21,44 zł brutto/1opakowanie(0,86 zł / kg brutto)

SikaSika Primer-3N – Profesjonalny podkład pod masy poliuretanowe do betonu i stali, 1000ml
323,00 zł brutto/1opakowanie(323,00 zł / l brutto)

SikaSika SikaBond T8 wodoszczelny klej elastyczny beż 10l op. 13,4 kg
735,92 zł brutto/1opakowanie(54,92 zł / kg brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 639,94 zł/1opakowanie+15%Cena regularna: 736,00 zł brutto/1opakowanie-0%

SikaSikagard 715W 2.00 preparat do usuwania nalotów organicznych
68,99 zł brutto/1szt.(34,50 zł / kg brutto)

SikaSika Sikamur Injectocream 100 300ml kit T preparat do odtwarzania izolacji poziomej murów
100,22 zł brutto/1szt.(33,41 zł / 100ml brutto)

SikaSikadur 31 CF Normal 1,2kg preparat na masie żywicy epoksydowej, konstrukcyjny szary klej
240,35 zł brutto/1szt.(200,29 zł / kg brutto)

SikaSikaCem Winter – Domieszka przeciwmrozowa do betonu i zapraw (do -10°C), 5kg
56,49 zł brutto/1szt.(11,30 zł / kg brutto)

SikaSikafloor 400 N Elastic RAL 7040 6kg preparaty na bazie polimerów syntetycznych
638,23 zł brutto/1szt.(0,11 zł / g brutto)

SikaSikafloor 400 N +RAL 1001 6kg materiał posadzkowy odporny na UV
600,28 zł brutto/1szt.(0,10 zł / g brutto)

SikaSikafloor Antislip Agent – Dodatek antypoślizgowy do żywic i lakierów, 200g
46,86 zł brutto/1szt.

SikaSikafloor-150 – Uniwersalna żywica gruntująca i podkładowa (A+B), Bezbarwna 2,5kg+0,5kg (3kg)
593,26 zł brutto/1komplet(197,75 zł / kg brutto)

SikaSikaSwell S-2 – Pęczniejący uszczelniacz do przejść rur i przerw roboczych w betonie, 300ml
120,16 zł brutto/1szt.(40,05 zł / 100ml brutto)

SikaMasa uszczelniająca SIKAFLEX PRO-3 Purform BETONOWOSZARY opak. 600 ml
69,99 zł brutto/1szt.(11,67 zł / 100ml brutto)

SikaSIKA AnchorFix S kotwa chemiczna standard opak 300 ml
48,15 zł brutto/1szt.(16,05 zł / 100ml brutto)

SikaSikaSeal -177 BIAŁY 300ml akryl wewnętrzny
16,04 zł brutto/1szt.(5,35 zł / 100ml brutto)
Więcej opcji

SikaSikaSeal -177 BIAŁY 300ml akryl wewnętrzny opakowanie 12 sztuk
190,56 zł brutto/1opakowanie(15,88 zł / szt. brutto)
Więcej opcji










